Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ColorFunDogs vagy Vakkanccs...

ColorFunDogs vagy Vakkanccs Design?

Figyelt kérdés

Ti kipróbáltátok őket? Szerintetek melyiknek vannak jobb termékei? Melyiket ajánljátok?

Vajon melyikőjük vállal nyakörv készítést általam hozott mintával (szalaggal)?


2013. nov. 21. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Őket nem ismerem, de Vágusz Vikit annál inkább:) ő bármire kapható, és egyéni izlés szerint készit nyakörveket, hámokat, kb. 2 napos határidővel:)


[link]

2013. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Vakkancs Design tulaját ismerem :)

10 méteres pórázt csináltattam vele, meg voltam elégedve :)


De nekem is nagyon szimpatikusak a Vagus termékek, tervezek is egy nyakörvet tőle majd a közeljövőben :)

2013. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én martingál nyakörvet a Collar and Leash-től rendeltem, a facebookon fenn vannak, a fotóalbumuk pedig ez: [link]

Kb. 1 hét átfutással a kezemben volt, nagyon szép és erős is a nyakörv.

2013. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as!

Látom, ő nem csatos nyakörvet készít. Ezek nem csúsznak szét könnyen?

Sajnos fb-n nem találtam meg Collar and Leash néven. :S


S a Bol-Dog kutyanyakörvről mi a véleményetek?

2013. nov. 21. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Colorfundogs-os pórázunk van, később küldte,ezért kaptunk ajándékba egy kakizacsitartót.:) Nagyon kényelmes a fogása és gyönyörű!

Vágusz Vikitől is vannak szettjeink, nagyon strapabíró és szép, viszont nekem kényelmetlen. :(

2013. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!