Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador kutyámnak (10 hó)...

A labrador kutyámnak (10 hó) vele született betegsége van. Sípcsontja ívesen fejlődött és meg kellett műteni. A műtét sikeres volt, varratok kiszedve, seb szép, de már két hét eltelt és még mindig nem áll rá. Normális hogy még nem használja a lábát?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
A műtét utáni hétben szerintem jobban terhelte, azért aggaszt a dolog.
2013. nov. 22. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondta egy állatorvos, hogy a legtöbb 4 lábú állat addig nem terheli a lábát, ameddig akár egy kicsit is érzékeny neki.

De szerintem ezt a kérdést az állatorvosotoknak kéne feltenned, ő valószínűleg jobban tudja, mi a normális egy ilyen műtét után.

2013. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd fel az állatorvost és kérdezd meg tőle ő biztos tudni fogja
2013. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi kutyánknak eltört az egyik hátsó lába. Három lábon közlekedett és annyira hozzászokott hogy többet nem használta azt a lábát. Ha nagyon gyorsan futott akkor néha néha. Teljesen elsorvadtak rajta az izmok úgyhogy szerintem nem is tudta volna már használni.

Ezt csak azért írom hogy figyeljetek oda. Lehet szüksége lesz valamiféle "gyógytornára". Esetleg valahogy rá kell kényszeríteni hogy használja azt a lábát is, de csak azután ha már meggyőződtetek (állatorvossal), hogy nem a fájdalom miatt nem használja.

2013. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Még csak két hét telt el a műtét óta, úgyhogy még gondolom gyógyúl neki. Elég komoly műtét volt. De azért nagyon idegesít. A doki azt mondta, hogy embernél egy ilyen műtét után hetekig fel sem kel. Ha nem javúl neki elviszem dokihoz.
2013. nov. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!