Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám belefetrengett az...

A kutyám belefetrengett az embersz@rba :S Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kezdésnek behintőporoztam, a nagyját kikeféltem. Azután megfürdettem, de még mindig érzem rajta és a kezemen is :( Lehet, hogy már csak beképzelem ezt az irtózatos bűzt?

El lehet ezt valamivel tüntetni?

Vagy majd egyszer kiszellőzik belőle? Jó lenne tudni, mert szobakutya, így nem maradhat.


2013. nov. 28. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem fürdetted meg rendesen. Különben nem lenne benne a szag.
2013. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megtettem minden tőlem telhetőt, percekig moncsikoltam ott a szőrét :) Akkor menjek rá még egy körrel?
2013. nov. 28. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem moncsikolni kell, és nem csak ott

teljes fürdetés kell, kétszer samponozva, alaposan öblítve, hajszárítóval szárítva

2013. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bő vízzel zuhanyozd le a kutyát,aztán sampon,majd megint egy alapos öblítés.Máskülönben benne marad a szag.Utána pedig valami vegyszerrel fertőtlenítsd a zuhanyzót vagy kádat.
2013. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, nekifutunk még egyszer.
2013. nov. 28. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha kádatok van, vagy lavórban fürdeted a kutyát akkor próbáld ki, hogy teszel a vízbe 1-2 pohár paradicsomlevet. Ez nem teszi tönkre a kutya bőrét, és ugyanolyan jó. Árban sem egy kategória :)

Bővebben itt:

[link]

2013. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vidd el kutyakozmetikába
2013. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
uhh, sajnállak, én is igy jártam kb. 3 hete. 3-szor fürdettem egymás után, és ugy, hogy rajta hagytam az utolsónál a habot, majd leöblitettem, és tettem rá hajbalzsamot.
2013. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Pont most akartam írni a kozmetikust, de már megtették előttem. Ha nem tudod otthon jól megfürdetni és megszárítani, praktikusabb megoldás.
2013. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Hiába fürdeted meg százszor, az a szag még egy jó darabig benn marad, tapasztalatból tudom!
2013. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!