Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Be van dagadva...

Mit csináljak? Be van dagadva a kis kutyám szeme és fura a szőre

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos boxer kis kutyám. Tegnap este jelentkezett nála az hogy a szeme be van dagadva, ma késő délutántól más lett a bundája, mint amikor a kutyának hullik a szőre csomókban és azt látni! Csak neki nem hullik és ott neki kicsit ráncosabb. Kalciumot javasoltak erre a szemére meg kamillát. Szerintetek mit csináljak?
2013. nov. 29. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki javasolt kálciumot meg kamillát? Az orvos? Ha igen, akkor azt csináld amit mondott, ha meg nem, akkor holnap vidd el állatorvoshoz! Mi itt csak kutyatartók vagyunk, de nem orvosok, főleg nem távgyógyítók.
2013. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Minek neked kutya, ha nem viszed állatorvoshoz? Nem félsz hogy rosszabbodni fog? Vagy ha emiatt meghal? Elveszti a szemét? Mi itt csak találgatni tudunk. Vidd inkább állatorvoshoz és ne sajnálj rá 2000 forintot!
2013. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szeme alatt van be dagadva *

Ma délután már elmúlt neki, azért nem is vittük orvoshoz.

De most kicsit megint be dagadt alul neki.

A kutyusomnak a természete ugyan olyan boldog , ugrál, eszik iszik, játszik.

Nem sajnálok rá semmit, meg most este hova vigyem? Azért kérdeztem hátha valaki tud adni tanácsot hogy mit csináljak addig.

2013. nov. 29. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

3 hónapos kutyánál még bármilyen betegségre utaló jelnél rohanni kell az orvoshoz,mert annyira kicsi még,hogy minden perc,vagy óra számít.


Én egyébként valamilyen allergiás reakcióra tippelnék,mindenképpen menjetek el orvoshoz holnap.Ne várjatok vele,mert a szemébe is kerülhet..

2013. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Nem tudnál esetleg képet feltölteni róla? Mert lehet, hogy valahol szaladgált, és véletlenül beütötte a szemét. De az is lehet, hogy esetleg valami megcsípte, megcsikarta. Ha esetleg van ügyeletes állatorvos a környéen, hívd fel, ha meg nincs, holnap reggel mindenképp vidd el, ha nem javul a szeme... Sajnos nem tudjuk megmondani, hogy mi baja lehet... Lehet, hogy semmi, de az is lehet, hogy súlyos(habár az utóbbi szerintem nem valószínű).
2013. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Olvasom, hogy 3 hónapos. Igen pici még, szóval lehet esetleg allergiás reakció is. Nem evett esetleg olyat, aminél már többször is jelentkeztek ezek a tünetek?
2013. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Lehetséges hogy neki ment valaminek mivel annyira kis buta önfejű a kis drágám hogy mindennek meg neki mint a traktor.

Menetel folyton, neki megy az ajtónak a kíváncsi buksijával.

Nem tudom hogy allergiás e lehet hogy kapott olyan ételt amire érzékeny.

De tényleg délután semmi baja nem volt már a szemének most estére megint bedagadt a szeme alatt, meg a szőrének sem.

2013. nov. 29. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel visszatért a dagadás, nagyon allergiára utal. Holnap még van orvos sok helyen. Vidd el egy jól felszerelt rendelőbe.
2013. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!