Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt vki, akinek a nagytest...

Van itt vki, akinek a nagytestű kutyájának amputálni kellett vmelyik első lábát?

Figyelt kérdés

Nem az én kutyámról van szó, ismerősömé.

Érdekelne, hogy név szerint milyen kiegészítőket kapott a kutyus, hogy a másik lába ne menjen tönkre a nagy súly miatt.



2013. dec. 2. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak lassítani lehet a másik láb tönkremenetelét. Nagytestű kutyánál előbb-utóbb bizony megterheli a megmaradt mellső lábat.
2013. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, a kutya a testsúlya 80 %-át az első lábaira terheli.Testsúly csökkentés, és ízületre ható szer kell majd neki. A doki biztosan tud majd ajánlani .
2013. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valletta ***** válasza:
Ha írsz az Orosházi Állatmentőknek facebookon, ők meg tudják neked mondani. Volt náluk egy hatalmas túlsúlyos labrador, Baba, hivatkozz rá, biztosan segítenek. Volt amputált lábú kutyájuk is, de közepes testű.
2013. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Valletta ***** válasza:
Ja, Baba lábát ha jól tudom, nem amputálták, járt hozzá fizikoterapeuta, hátha tud valamit kezdni a bénulással, hogy most mi a helyzet, nem tudom, csak annyit, hogy négylábúan került gazdához, de cipővel.
2013. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm mindenkinek! :)

Felkeresem akkor az orosháziakat. Minél több a tapasztalat, annál jobb...

Persze, előbb-utóbb sajnos nyilván megérzi majd a másik lába a nagy terhet, de a gazdája mindent meg szeretne tenni, h ez minél később következzen be.

2013. dec. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!