Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok a malinoisról vélemén...

Tudnátok a malinoisról véleményt mondani? Milyen kutya? Akinek van mondthat történeteket is!

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csodálatos kutya, ha megfelelő helyről származik és megfelelően le van fárasztva. Nagyon munkamániás, illetve a mozgásigénye sem kicsi. Rettentően pörgős kutyák, nyáron a 40 fokban is pörögnek, szóval szakértelmet, sok türelmet és szabadidőt kívánnak.
2013. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam menhelyen 2 mali is volt.Iszonyat munkakutyák,folyamatosan csinálnának valamit.Ha sikerül több óra után 1x lefárasztani,akkor 2-3 óra pihenés után kezdődhet minden elölről.Csak hozzáértő nagyon sportos embernek ajánlom,akinek van NAPONTA 4-5 órája,hogy a kutyával dolgozzon.
2013. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor teljesedik ki, ha beengeded az életedbe. A kennelt nehezen birja, akkor érzi jól magát ha a gazdája fenekében lehet. Folyamatosan munkára kész, és igényli a foglalkozást. a pihenőidőkben viszont olyan mint egy macska:) Bújik, hizeleg:) Az enyém két éves, én szó szerint rajongok érte. Mindig jó a kedve, bárhova el lehet vele menni, nem konfrontálódik, mindent szeret amit csinálunk, futni, úszni, a munka vele maga az álom, mellette egy igazi idióta:) már idősebb korban vettem, kellett 3-4 hónap mire összeszoktunk, ma már az árnyékom:) Nálam csak arra kell figyelni, ha vendégségbe megyünk, csak kutyaszerető emberekhez, mert 2 perc alatt bejárja a házukat, a mosogatótól kezdve a padlásig:)))
2013. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tervueren van, ami ugye a malinois kistesója:) Mi egy szuper kennelből hoztuk, de ott sajnos csak groenendale-t és tervuerent tenyésztenek...egy mese ez a kutya:) okos, kedves, szófogadó, egészséges a végtelenségig, eleven, vidám és aktív:) 14 éve van velünk, egy éve látszik rajta, hogy öregszik, sajnos elég rohamosan, de nagytestű kutyánál ez a kor már gyönyörű szép. Csak ajánlani tudom a belgajuhászokat, szuper kutyák!
2013. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Munkakutya....minden mozzanatában, minden cselekedetével, a nap 24 órájában. Nem ajánlom kezdő kutyásnak, lusta kutyásnak, gyengébb kutyásnak, aki nem képes maximális szinten kordában tartani. Ha munkakutyának szeretnéd, akkor nagyon jó, de átlagos, házikedvencnek nem ajánlom
2013. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!