Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kétéves foxi keverék...

Van egy kétéves foxi keverék kutyám sanos elrontottam a nevelését, és a fejemre nőtt. Mindene a csavargás és ha agyonveri akkor is megy! Amúgy aranyos kedves. Szerintetek? Elaltatni nem akarom, de új gazdit keresnék neki. Kelleni fog így valakinek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Minden mondatát csak megismételni tudnám.És nyomatékosítom,hogy KÉRD ÁLLATVÉDŐK SEGÍTSÉGÉT.Mielőtt a szomszédoknál betelik a pohár.
2009. nov. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Itt a foxterrier fajtamentők honlapja. Inkább hívd fel őket és add oda a kutyát. akkor olyan kezekbe kerül, ahol tudnak vele bánni, megnevelik és jó élete lesz.


[link]

2009. nov. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet jobb, ha új gazdát keresel, mert neked nagyon nem való kutya! Ha mégis éreznél magadban annyi erőt, és megpróbálnál túllépni a saját önzőségeden ajánlom figyelmedbe: Jan Fennel: Kutyapszicholóia című könyvét, mellyel talán hetek alatt megszűnne minden rossz szokása... (a netről le lehet tölteni)
2009. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hello!Nekem is volt egy ilyen hajlamú kutyám(német spicc).Folyamatosan elcsavargott,de az miattam volt.az én hibám,mert nyáron nagyon sokat vittem kirándulni és mikor elkezdődött a suli más csak hétvégénket mentünk néha messzebbre...eleinte mindig utánafutottam és csak jobban szaladt persze üvöltöztem a nevét lehet azt hitte ,hogy játék!Sajnos eleinte azzal rontottam el ,hogy mikor elkaptam rácsaptam a fejére.Ezzel csak azt értem el hogy később azt hitte,hogy ha odajön csak kikap....Így mindig figyeltem és ha láttam hogy szökni akar mindig szólítottam és nem ment!Persze nem sikerült elsőre:(

Majd mikor kiszökött teljesen nyugodtam szólítottam a nevén és mondtam h "gyere ide" eleinte csak megállt én már akkor megdicsértem nagyon!aztán kis idővel vissza is jött!Kis időráfordítással sokat el lehet érni náluk ja és persze rengeteg türelemmel!Végül már annyira okos és fegyelmezett lett hogy több mindenre is megtaníthattam!A maradj volt az első!Jutalomfalatkával könnyű volt:)Én nem sajnáltam a parizert se ha nem volt más:)Remélem tudtam segíteni:)


üdv:2 kutyás lány

2010. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!