Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2éves kutyus egy 3éves kislány...

2éves kutyus egy 3éves kislány mellé? Lent a többi!

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy menhelyi kutyust,nagyon aranyos,beloptamagát a szívembe,2 éves... Anyukámék attól félnek,hogy nemfogja jól viselni azt,hogy az öcsém nyúzná.... A most meglévő kutyánkkal semmi baja nincs,nyúzza. Pedig aztmondták hogy ajánlják gyerek mellé,mert köztük nőtt fel... Ja és aztis mondták anyuék,hogy 'öreg'.... Ez nekem nagyon rosszul esik,mivel megszeretném menteni az életét,és úgyérzem,ő az,aki nekem kell... Szerintetek? :"/

2013. dec. 13. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Most öcséd van vagy húgod? Kisgyereket is meg lehet tanítani hogy kell bánni a kutyával,bár már láttam olyat is hogy 3-4 éves kölyök ütötte a kutyám. Öregnek nem öreg,de stresszes lesz neki az új lakás,új család akármennyi idős,így nem tenne jót ha rögtön tépnék a fülét vagy hasonlók..
2013. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A két éves kutya még kamasz, semmi gond nem lesz vele. Pont jó alkalom, hogy a 3 éves kislány öcsédnek megtanítsátok, hogy kell a kutyát szeretni.


Már csak a szüleidet kell erre rábeszélni, hajrá!

2013. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja van egy 3 éves befogadott kutyusom. A főnököm gyerekei szoktak átjönni kutyázni és a 6 éves kisfia lovagol a kutyán, közben meg kapaszkodik a fülébe.


Két évesen a kutya még fiatal nagyon. Eleinte felügyelettel legyenek csak össze eresztve. Aztán finoman simizheti az öcséd, adhat neki enni és 1-2 hét mulva finoman, felügyelettel nyúzhatja is.

2013. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
xd rosszul irtam... Egyébként mindkettő :) öcsém nyúzná húgom pedig kisebb és félnek anyáék,hogyha kinthagynánk akkor játékból feldöntené a húgom
2013. dec. 13. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutyát nem lehet nyúzni.A legtöbb nem viseli jól.Az öcsit kell megtanītani normálisan viszonyulni a kutyához,addig nem hoznák ūjat a házhoz,mert falkában már esetleg helyre tennék a tesót.
2013. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyúzni nem, de dögönyözni lehet:D egyébként milyen, mekkora kutyus? milyen nemű? ivaros?


a korával nincs baj, az enyém hét évesen került hozzánk, és ha más nem is anniyra, de én állandóan gyömyöszölöm felnőtt létemre is...egy két éves utya kamasznak számít kb:) mostanára érte el a végleges formáját:)))


szerintem nyugodtan, nagyon szép karácsonyi ajándék lenne neki:) egyébként vidd el a gyereket meglátogatni, hogyan viselkednek egymással és kiderül:)

2013. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Labrador,közepes méretű,kan, ivartalanított :)
2013. dec. 14. 06:38
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan mehet:) édes kis pofa lesz:)
2013. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!