Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok egy jó oldalt ajánlan...

Tudnátok egy jó oldalt ajánlani (link), ami ismerteti, hogy mi a megfelelő pórázhossz?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, amely ismerteti, hogy az egyes kutyafajtáknak milyen hosszú póráz szükséges.

#pórázhossz
2013. dec. 14. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs a fajtának a póráz hosszához. Tisztán csak a gazda döntése, milyet használ.
2013. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A póráz hossza attól függ, hogy mire akarod használni.
2013. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen link, én 1,2 m hosszú textil pórázt használok, pórázos sétához kitűnő, de mivel nem alacsony a kutya, még mozgástere is van. Egyébként is általában el van engedve.
2013. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kiképzéshez 1,20-2,50 méteres sima bőr póráz a jó. minden más szívás lesz. van még nyomkövető póráz is ami min. 5 méter. de ez átlag embernek nem kell mert minek.
2013. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
58%
Sima sétához-kiképzéshez bőven elég a 120-150 cm póráz. Behívás tanításához, nyomkövetéshez, ŐV-hez meg lehet 5-10 méterest használni
2013. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne bőrpóráz? Azt sokkal szívesebben rágja a kutya, így nehezebb leszoktatni róla meg sérülékenyebb.

Nem kötekedni akarok, csak nem értem. A textil meg széles, nehezen szakad.

2013. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is pórázon gondolkodom, és olvastam már olyat, hogy a bőr kényelmetlen, miegymás. Ráadásul sok kutyás helyen eleve azt a széleset adják, ami nem bőr. Van ugyanakkor a körkeresztmetszetű, az vajon jobb, vagy rosszabb? Nagyobb gyártók nem nagyon gyártanak olyat méretesebb kutyákhoz, vagy én nem találtam.
2013. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. csak a bőrpóráz bírja nálam:) több mint 20 éve kutyázok, minden más tönkre megy, komoly igénybevételt nem bírnak. a textil foszlik és meg tudja égetni a kezed ha megcsúszik.rossz fogni, van pici nyúlása, a bőrnek nincs. sétáltatni a textil is jó, de kiképzésen (szolgálati kutyákról van szó) soha nem engedtük. próbáltam, tönkre ment, varrásnál itt ott.
2013. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
illetve 3-as
2013. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyu, végül is hányas vagy? A 7-es én magam vagyok, akinek válaszoltál. a 3-mas pedig homlokegyenest mást ír, mint most te... "Nincs ilyen link, én 1,2 m hosszú textil pórázt használok"
2013. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!