Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell be tanítani egy huskyt?

Ghost12 kérdése:

Hogy kell be tanítani egy huskyt?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy huskyt de a szüleim nem engedik mert szét turná a kertett meg stb.És egyszerűen nem tudom őket meg győzni mert azt iszik hogy a nagymamám német juhász a is ugyan olyan elvetemült kutya lesz mint a husky.Pedig ott az volt a baj hogy én nem is mentem hozzá mert messze lakik innen és ő meg nem foglalkozott.Ugy hogy lécci küldjetek egy olyan oldalt amin le írják hogy hogy lehet ezeket elkerülni.
2013. dec. 17. 19:30
1 2
 1/16 sippara ***** válasza:
60%
Legjobban úgy, hogy ennyi tapasztalattal nem veszel huskyt. Keress egy kedves középtestű kutyust egy menhelyen, így az eredetileg a huskyra szánt 100-150 ezer forintot elkölthetitek mondjuk kutyasulira, kajára, jutifalatokra, felszerelésekre.
2013. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Akiteki ***** válasza:
59%
Igazuk van. A husky felássa az egész kertet. Felejtsd el.
2013. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%

Hát egyáltalán nem olyan drága egy husky!!!!!

Ne túlozz!!25000-től kezdődnek az árak.

Egy jó tanács:Apród.hu beírod:husky, és egy csomót kiad!!!

És fajtiszták is szülők megtekinthetők. [link] 20000-ért kiválló kiskutyákat találsz szülők helyszínen!!!!!!!!!

2013. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A link véletlen volt,nem ide tartozik.
2013. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Sáriboginak szeretettel: [link]
2013. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

saribogi11, úgy bírom a hozzád hasonlókat, akik ide járnak, aztán ajánlgatják az agyonszaporított, beteges, ki-tudja-ki-fia-borja kölyköket, amikor el van pofázva állandóan, hogy _szaporítótól_NEM_veszünk_kutyát!!! Kíváncsi vagyok, szerinted azoknak a "kiváló" kiskutyáknak láttak a szülei tenyésszemlét, szűrővizsgálatokat, meg ilyen alapvető dolgokat...


Kérdező, szerintem először szerezz mindenképp kutyás tapasztalatot, mielőtt vennétek egy huskyt, mert nagyon nehéz ám megnevelni, a németjuhász semmi hozzá képest. Ismerkedj a fajtával, tapasztalt gazdikkal, járj el kiállításra, kutyás rendezvényekre és tanulj, tapasztalj.

2013. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Saribogi, csak nem te is szaporítasz???
2013. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

http://www.youtube.com/watch?v=V1fGk19ezj4


Keresd fel ezt az embert, és kérdezd meg tőle, hogy hogy csinálta...én ismerem, de legalább ennyit erőlködjél, ha tájékozódni akarsz.

2013. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem fajtatiszta husky-m van!

Én eljárok ele kutyasuliba, futni, és "szán"húzásra is sokszor még így is egy csomó energiája van és felássa a kertet, meg egy csomó trükköt tud. Szerintem felelőtlen dolog úgy husky-t venni hogy nem tudod mivel jár, persze nem ismerlek és nem tudom mire vagy képes, de a husky szökős és ha egy olyat fogsz ki akkor megkeseríti az életed ezekkel a dolgokkal.:)

2013. dec. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Így te még ne vegyél husky szépen kérlek! Ha még nincs tapasztalatod, akkor csak többet ártasz mint használsz!

A husky rengeteg törődést, tapasztalatot, foglalkozást igényel és mindemellett nagyon, de nagyon makacs jószág. Nekem volt, imádnivalóak az biztos, de szinte egész nap foglalkoztam vele (megtehettem, nem dolgoztam.


Fajtatiszta Husky NINCS 20.000-ért!!!!! Az szaporítótól van .... és én is ajánlom figyelmedbe a facebook-os linket!!!

2013. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!