Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A két kutyámat este 8 óra...

Kiss1978 kérdése:

A két kutyámat este 8 óra körül külön zárom őket, két külön udvarunk van? Ez jó nekik?

Figyelt kérdés
egy 4 éves kan pulim van meg egy 17 hónapos akita kan, nappal együtt vannak, el vannak egymással nappal. az egyik tenyésztő mondta hogy csak akkor legyenek együtt ha kint vagyok velük. erről mi a véleményetek? szocializált kutyákről van szó, napi séta meg van...
2013. dec. 18. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:
egy hónapja van az hogy este külön zárom őket
2013. dec. 18. 20:03
 2/8 kangaxx ***** válasza:
Semmi értelme nincsen különzárni őket, ha jól elvannak egymással. És nappal, ha nem vagy velük, akkor is különzárod őket?
2013. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nappal együtt vannak csak este zárom őket külön ezt mondta a tenyésztő akitől vettem ő este külön zárja őket.
2013. dec. 18. 20:13
 4/8 A kérdező kommentje:
néztem a neten hogy a legtöbb akita tenyésztő Magyarországon általában külön tartják a kutyákat ezt nem értem
2013. dec. 18. 20:16
 5/8 Kutyamániaa:)) válasza:

Szia:)

Szerintem, amennyiben a két kutya nem agresszív és napközben jól kijönnek egymással az estével sem lesz baj.

Egyszer balhézhatnak össze; amikor eldöntik ki a falka vezér, de előtte és utána szent a béke. :)

2013. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kijönnek egymással (bár az akita ugye most kamasz), akkor felesleges különzárni őket. A tenyésztő mivel magyarázza ezt?
2013. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tenyésztó nem sétáltatja akutyáit mindennap lehet emiatt tartja külön. Azért tartja külön mert könyen zsákmánynak tekintheti a többi kutyát bennük van a vadászosztön ezt mondta
2013. dec. 18. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
semmi értelme...nálunk két szuka van a kertben, semmi bajuk egymással, pedig nem kiskoruk óta vannak együtt....még soha nem hallottam ilyet:P
2013. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!