Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphat valami vírust?

Elkaphat valami vírust?

Figyelt kérdés
Szóval a sulim előtt volt egy kis kutya kb.2-hónapos lehetett. Haza vittem hogy adjak neki enni stb. meg hogy meg nézzük hogy el lesznek-e a nagyobbik 1-éves kutyámmal meg hogy lenne-e neki hely.Na össze eresztettük őket játszott vele a nagy kb 2-percet azalatt egy kicsit nyaldosta aztán be vittük a nagyot a házba. A kicsinek sajna nm volt helyünk így visszakellett vinni a sulihoz ahol volt és ott intézkedtek hogy mi legyen a kutyival.Na szóval a nagy az jól van ma játszik eszik rendesen nincs hasmenése stb...Lehet még valami baja? Ja a kutyust nem tudom hogy parvós vagy egyéb lehetett meg hogy meg voltak-e neki az oltások ezért is félek :( A nagynak viszont amik kellettek azokat mindet beadtuk kis korában így lehet valami baja?
2013. dec. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a nagynak megvannak az oltásai - veszettség ellenit és kombináltat évente kap -, akkor nem kap el semmit.


A kicsi most hol van? Ugye nem az utcán?!

2013. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnéztétek hogy elvan-e a nagy kutyával, jól érezték magukat együtt, és csak aztán találtátok ki hogy ja, amúgy nincs hely? :S

Amúgy nem lesz baja ha rendszeresen megkap minden oltást.

2013. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs az utcán a kicsi az egyik gyerek végül be tudta fogadni. Igen nem találtunk neki semmilyen meleg elkeritett helyett kint és amikor már úgy voltunk vele hogy a télre bent lesz ő is mint a nagy, addig engem hívott az osztálytársam hogy ők be tudnák fogadni mert úgyis akart egy kutyát. Így visszavittem a suliba és odaadtam neki.Fel is mentem hozzájuk és jó helye van.A nagy meg kapott a kicsi helyett egy gumi kacsát :)
2013. dec. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!