Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy másfél élves bichon...

Van egy másfél élves bichon havanese szuka kutyám és napok ota megy a hasa ami ilyen vizesnek tűnik és picit véresnek és ráadásul még hányni is szokott mi lehet a baja? Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked vagy a gyerekednek ilyen baja lenne, Te mit tennél???

Persze h vidd orvoshoz ha ez nem lenne egyértelmű a fentiekből..

2013. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg szépen míg meghal, temesd el és vegyél egy újabb kutyát. Remélhetően az újnak nem lesz semmibaja és képes lesz állatorvos nélkül is életben maradni.
2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vidd orvoshoz.. ha nem hányna azt mondanám, vegyél neki Bolus Adstringers nevű gyógyszert.. nem kell állatpatikába menni érte..
2013. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

NAgyon gyorsan vidd el orvoshoz, mert jönnek az ünnepek, amikor már hiába lenne szüksége infúzióra, nem lesz orvos...

Hatalmas felelőtlen ség ezt halogatni ilyenkor, mikor napok kérdése, és nem lesz állatorvos, akit elérnél ha esetleg romlik az állapota.

Én nem vagyok egy túlaggódós, de most az én kutyáim is benyaltak valamit, amire alap esetben csak tartanék egy kis rizsdiétát, de elvittem őket orvoshoz, és mindkettő kapja az antibiotikumot, mert mi van ha nem egy kis két napos baci.Nagyongyorsan vidd el!

2013. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!