Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 törzskönyves csivavám,...

Van 2 törzskönyves csivavám, a szuka most tüzel, persze nem először már! (2 éves) a kan nagyon igyekszik, kis segítséggel megy is a dolog, (a szuka szépen félrerakja a farkát, és megemeli a péráját) de nem ragadnak össze! Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Na, megint egy szaporító.

Nem értesz a tenyésztéshez, de csinálod.

Tenyészszemlések a kutyák? Kötelező szűrővizsgálataik megvannak? Fedeztetési jegyet kiváltottad? Mert ha nem, akkor nem lesznek törzskönyves kutyáid.

Herpeszoltást megkapták?


Re,élem tényleg nem megy nekik.

2009. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én szerintem nem ezt kérdeztem! és azért tettem fel a kérdést mert arra szeretnék választ kapni! nem okoskodást olvasni! semmilyen hibái nincsenek egyik kutyának sem szép a harapás is! minden oltásuk megvan és minden vizsgálatuk, és tenyésztő is látta őket hogy ,,illenek-e egymáshoz,,!

Légyszives a kérdésre válaszolj!

2009. nov. 26. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak akkor ragadnak össze ha sikeres volt a kan részéről a dolog.
2009. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki ezt a szöveget nyomja ... ! Majd ha kiállításon a bíró azt a minősitést adja a kutyáidnak hogy tenyészthető akkor utánna szerzel néhány díjat , és megvannak a kötelelző vizsgálatok és elmész egy tanfolyamra akkor kezdjél bele a tenyésztésbe , ne a pénzért és ész nélkül , és még neked áll feljebb !

Én voltam a Pécsi vásárban ahol az átlag 2 sor kocsi helyett most 5 sorban álltak és tele voltak csivavával !

A kereskedők csokor számban vitték őket , 20 ezer ft ért! És ott álltam pont melletük (kutyát nézegettem éppen , nem árultam ) és a kereskedő elvitt 7 kicsi csivit , a nő felhívta valamelyik "rokonát "talán és annyit mondott eladtuk őket , de óriásit buktunk rajtuk , de hisz tudod nem lehet eladni őket !

Erről ennyit !Hajrá szaporítás !!!!!!!!!!!!!!

2009. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
ne bántsátok már lehet nem is akarja eladni,meg az se biztos h tenyésztő most am se ez a lényeg hanem az h kiskutyát szeretne,de nem jön össze,az mind1 hogy tenyésztő-e
2009. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Ne bántsuk ??

Az ilyen felelőtlen emberek miatt mint ő van tele az összes menhely ! Mert meg akarnak tartani egyet attól még nem kell lehozni egy egész almot , és a fele meg az utcán köt ki ! Még ha csivava is .. nem csak a keverékek .Ennyi !Miért szted mit akarna csinálni 3-4 kölyökkel ?? Megtartani ?? Szétosztani a családban ?? Persze mindenki ezt a dumát nyomja közben a pénzre hajt !

2009. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én nem eladni akarom a kicsiket!! anyukámnak szeretnék ajándékozni kettőt, mert nagyon szeretne ő is és nagyon szereti az enyémeimet is! ha meg esetleg több kutyus születne akkor megtartanám! csak egyszer szeretném hogy legyenek kiskutyáik!
2009. nov. 26. 17:30
 8/12 A kérdező kommentje:
nem a pénzért szeretném hogy kiskutyáik legyenek!
2009. nov. 26. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
de am azt hallottam h le kell fialtatni a kutyát,vagy ivartalanítani kell mert bekattan,nekem is van 1 angol vizslám 10éves és szegény eléggé bekattant a labdára azt hiszi h a kölyke viszi magával mindenhova meg nyüszít neki:S
2009. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szegénykém! én is fogom ivartalanítani!! csak szeretném ha lenne egyszer kiskutyájuk! de az a baj hogy nem ragadnak össze, csak max fél percig, ha egyáltalán olyankor össze vannak ragadva! :S nem tudom! mi lehet a baj??? sagítenem kéne valahogy??
2009. nov. 26. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!