Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köszönöm Nektek! (? )

Köszönöm Nektek! (? )

Figyelt kérdés
Ez nem is kérdés, hanem köszönet. Pár napja van meg a kiskutyám. Rengeteget kérdezősködtem itt, mielőtt elhoztam volna. Éjjel-nappal az oldalt olvastam. Nem tudom elmondani, hogy mennyit segítettetek! Egyszerűen csak meg szeretném köszönni azoknak, akik rendszeresen itt vannak és válaszolgatnak, baromi hasznosakat és érezhetően igazi hozzáértéssel. Szuperek vagytok, Boldog Karácsonyt!
2013. dec. 26. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked is boldogot!
2013. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Neked is boldog karácsonyt kivánok! :)
2013. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Boldogot. ;)
2013. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
Neked is és a kutyusodnak is sok boldogságot. Azért egy képet mutathatnál róla!
2013. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Boldog Karácsonyt és sok sikert, valamint TÜRELMET ÉS HUMORÉRZÉKET kívánok az új kutyushoz :D
2013. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hovarju ***** válasza:
Sok boldogságot a kutyushoz.
2013. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nektek is Boldog Karácsonyt és tudod:"Kutya nélkül lehet élni,de minek...?"De komolyan,a kutyád akkor is szeretni fog,amikor mindenki más elfordul tőled.Szeresd úgy,ahogy ő szeret téged.
2013. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) Itt adták a kezembe először. Hátha valaki emlékszik rá, ő a 11 hetes csivava :)


[link]

2013. dec. 26. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Tündéri kis mütyűr:D
2013. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!