Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű rövid szőrű...

Kis termetű rövid szőrű kutyát szeretnék venni ami nem nagyobb 20cm-nél. Ajánlanátok nekem egy párat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
allatok.info/search.php?species=kutya&breed=Any&fromyear=0&toyear=99&gender=Any&peopleok=Any&size=Small&kidsok=Any&housebroken=Any&malesok=Any&keepin=Any&femalesok=Any&shelter_id=Any&rescueop=Any
2013. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Plüsskutya.
2013. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd elő a centit és mérd újra.
2013. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez konkrétan csivava méret. Még a legkisebb termetű kutyafajták is magasabbak 20 cm-nél.
2013. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Tengerimalac, vadászgörény kell akkor, nem kutya. Nem

is tudom hogy lehet az ilyet kutyának nevezni, ennél egy yorki is nagyobb. Minek kell, játszani? Vegyél interkatív kiskutyát a játékboltból.

2013. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Csivava és kész. Minden más kutya nagyobb.
2013. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy 20 centis kutyát meg se lehet fogni, hogy megölelgesd, vagy ilyesmi... Az enyém is "szobakutya", de a 4 kilójával már nem kell féltsem, hogy belelép egy gödörbe és kitöri a lábát... Jön-megy, közlekedik mint egy normális kutya, csak éppen kicsi. De ami akkora, mint ami neked kell, az nem is tudom... én mindentől félteném, olyan törékeny és gyenge lehet, nem is merném megfogni mert összenyomom.

Szóval szerintem válogass a kistestű, de legalább 3 kiló fölötti kutyák között. Ha attól félsz hogy nem tudod ölben vinni, hát de, fogod tudni, ha fel tudsz emelni egy kenyeret meg egy Ice teát egyszerre:) Amúgy se kell egész nap ölben legyenek, hadd szaladgáljanak a saját lábukon.

2013. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!