Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 eves labrador szuka mennyire...

4 eves labrador szuka mennyire "eri meg" ha az elado csak annyit ker cserebe, hogy a szallitast oldjam meg en?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
miért 4 év után akarja odaadni a kutyát? mi az indok?
2013. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Éri meg?


Miért, mik a terveid vele?

2013. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem megéri ha a kutya egészséges de attol függ mit akarsz kezdeni vele.
2013. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha csak ennyi a cél, hogy jobb gazdája legyél, akkor megéri. de amúgy a gyepik/menhelyek is tele vannak retrieverekkel.
2013. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a labrador haszonállat lenne, tökre megérné. De mivel társállat, így ez a kifejezés értelmetlen vele kapcsolatban.
2013. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Direkt idezojelbe tettem azt a szot. Arra voltam kivancsi mennyi az eselye annak, hogy uj, szereto gazdihoz kerul, ha kizarolag az elszallitasa koltsege az ar. Egyebkent enyhe tulsulya van, de ennyi. Az eredeti gazdaja nem igazan ert a kutyakhoz. En se sokat, de legalabb jo helyre akarom adni.
2013. dec. 31. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt is van egy 2 éves kan aki gazdit keres, sárga labrador. Sajnos nagyon sok van már, tele vannak a menhelyek is szinte mint már a német juhászból. Nem tudunk eleget menteni. De a 4 éves még nem idős, nyugodtan költzözhet ha jobb helye lesz.
2013. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Arra voltam kivancsi mennyi az eselye annak, hogy uj, szereto gazdihoz kerul, ha kizarolag az elszallitasa koltsege az ar."

Az baromira nem befolyásol semmit. Az ivarossága sokkal inkább, meg az, hogy a jelenlegi gazda megválogatja-e, hogy kihez kerül, vagy mindegy, csak vigye.

2013. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!