Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyád van? Hogy...

Milyen fajta kutyád van? Hogy hívják? Fiú, lány? Mennyi idős? Kedvenc játéka? Miket tud? + pár információ róla=)

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 15:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Border collie keverék, fiú 1 éves múlt, a kicsi labda a kedvenc játéka, kettő is van belőle?, egy tanyáról került hozzánk, busszal, vilamossal és metróval hoztuk haza. Könnyen tanul és néha egy kicsit roszcsont is.
2009. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

westie

Dézinek hívják

8hónapos

szuka

kedvenc játéka: gumicsirke,papucs,labda:)

tudása: ül,maradj,gyere:)

szeret sétálni(kiv ha esik az eső),mindig megugatja a porszívót(csak ha nem zúg),és az üresüveget...:)

2009. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Amerikai staffordshire terrier

Lucie ( Luszi, de mi Lüszinek hivjuk )

Szuka kutyus

Öthónapos

Gumicsont, fonott kötél, plüsskutya,

Ül, fekszik, marad, és a HOPP szóra felugrik bármilyen tárgyra.

Nagyon szeret enni, kedvence a konzerv eledel.

Sajnos most lábadozik, mert megtámadta egy kutya, bullterrier volt, kötés van a lábán.

2009. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nico

kan

egy kocsikerék a kedvenc játéka

ül visszahozza a labdát úszik .......

2009. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 aulac ***** válasza:

Lilly

Fekete-cser normál tacskó.

Szuka. 2 éves volt december 6-án.

Mindenfajta plüss állata van.

Mindegyiket szétrázza. Elvégre kotorékeb.

Ül. Fekszik. Marad. Vár. (nem nyúl a kajához)Hozd. Kér. Érint.

Szörfözik. Saját kis deszkája van.

2009. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

Kislány, Yorkshire, Maya a neve, 7 hetes

[link]


köztünk alszik, aranyos játékos kis bohóc

éjszaka 3x felkel pisilni vele együtt én is, ez nem olyan jó :P

2009. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Jenny: tacskó keverék, ivartalanított 3 éves szuka, fekete színű. tud ülni, feküdni, hemperegni, kúszni. kedvenc játéka a teniszlabda, nagyon félős, mert menhelyi kutya, barna a szeme. :)

Nelly: rottweiler, 7 hetes szuka. még semmit nem tud, még nagyon fiatal. még nem hoztam haza, a szüleivel van, de jövő héten hozom végre haza. :)

2010. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

előző vagyok, itt egy kép Jenny-ről, anyummal van:

[link]

és Nelly:

[link]

2010. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak=)
2010. ápr. 10. 21:38
 20/22 anonim ***** válasza:

Infó az én drágaságomról(LLLLLLLL):

Neve: Stefi(Stefánia de Stefinek hívjuk)

Kora: kicsi még 10 hetes :)

És ő : Szuka :)

Fajtái: Tacsi-Bagle-Spániel és Lablador keveréke

Kedvenc játéka: Az én régi plüss macim, Micimackó :D

Miket tud?: Helyedre!Ül!Gyere ide!Maradj ott!

És Róla: [link] Itt van az én Stefikém^^ Nos, ő 2 hete van nálunk, és előtte apa benzin kútján kötött ki, adtak neki egy kis pokrócot, azon feküdt. Apa néha odament munka közben(már amikor volt ideje) simogatta játszott vele, már akkor nagyon megszerette. Közben eszébe jutott, hogy mi úgyis szeretnénk egy kutyát, miért ne hozná haza? Felhívta anyát megbeszélték, de nem volt biztos...Meglepetés lett volna de anya elmondta x]Mondta: ne éljük bele magunkat, nem biztos,hogy haza hozza!Na jó én és a bátyám akkor is beleéltük magunkat, milyen jó lesz kutyust nevelni...Anya később elment dolgozi, a bátyám is elment valamerre.. Én itt izgultam, küldözgettem az SmS-t apának, hogy na? Hogy döntöttél? Választ nem kaptam rá... 6 óra volt.Apa hazajött nyitotta az ajtót, Jujj, mondom jéézusom :D Háttal jött be vagyis nekem háttal volt egy doboz a kezébe Lerakta megfordult én meg már láttam az imádni való kutyusomat, és egy könnycsepp is jött még :) Felkiáltottam: -Tudtam,TUDTAAAM!kÖSZÖNÖM!jAJJ NAGYON ARANYOS!

Apa mondta, maradjak csendben, mert még fél a kutyus, és igen, egy kicsit remegett, de láttam, élvezte hogy a fagyos hidegből egy meleg otthonba került :)Apa felhozott egy pokrócot lerakta a földre, kiemelte a kutyust a dobozból... Ő meg elfeküdt a pokrócon, nehéz napja volt, az nap dobták ki amikor apa hazahozta. El is aludt én közbe még simiztem, amikor felkelt már játékos kedvébe volt :) Este 7 óra: Vittük az állatorvoshoz, hisz ki tudja, talán beteg? elmentünk bevittük az állat doki nagyon meghatódott hogy Esetlegesen megtartjuk. Megvizsgálta nem volt beteg, kapott szurit(nagyon bátor volt :) ) és azt mondták bolhás... Na jó azt is elintéztük azóta... Akkor a doki mondta, ha megtartjuk 2 hét múlva vigyük vissza, és kap egy kis-könyvet. Ha nem akkor majd segít egy menhelyre bevinni. És úgy döntöttünk, megtartjuk, imádom őt :)A doki azt mondta rég látott mát ilyen okos kutyát (LLLLLLLL):)

2010. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!