Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főtt kaja, vagy jóminőségű táp?

Főtt kaja, vagy jóminőségű táp?

Figyelt kérdés
melyik az egészségesebb?
2014. jan. 1. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én speciel nyersen etetek. Nekünk az jött be a legjobban.
2014. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nyers kaja? :) Sokkal egészségesebb, hiszen még benne maradnak a fontosabb enzimek, amik főzés során távoznak.
2014. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

így a táp


viszont egyébként a nyers

2014. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind kettő. Összekeverve mehet, de nem túl sok, nehogy a beleinek baja legyen. A házi koszton elő kutyáknál kevesebbszer fordul elő bélcsavarodás. De a tápban benne van a többi létfontosságu vitamin is. Ezek melett mehet nyers hús is. Disznó húst tilos!
2014. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vegyesen etetem a kutyámat.

Kap Brit Premium tápot (ebből a hipoallergén változatot) és néha főzök neki valamilyen húst (pl. pulyka, hal), zöldségekkel, rizzsel.

A tápot pedig néha "felturbózom" még valamivel. Egy kis tojással, halolajjal/ extra szűz olívaolajjal, algaporral. Vagy ha marad valamilyen számukra is alkalmas házi koszt (pl.zöldségleves), azt megkapják.

A nyers etetés a kutyáimnak nem vált be, de kinek mi.

2014. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

keverék kutyánknak reggel az előző napi maradékot este pedig száraz tápot szoktam adni

így vált be de fajta/kor/méret függő


ki kell tapasztalni mit,hogyan, mikor kell adnod neki

amikor reggel etettem a mienkkel szárazat egész nap hányt

amikor este adtam neki maradékot akkor meg bekakilt reggelre

2014. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én a főttre esküszöm. Sokkal változatosabb tud lenni, mint a táp. Pl:kacsafarhát+rizs+kevés répa. De a tápot és a főttet is tudod kombinálni, pl:rizs+szárazeledel+tojás.

Attól lesz a legjobb egy étel (szerintem), ha minél többmindenből áll. :)

2014. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!