Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe Schnauzer? Kinek van?

Adry16 kérdése:

Törpe Schnauzer? Kinek van?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasgatok de igazábol nem találtam olyan oldalt ahol ténylegesen leírnának mindent a fajtáról.

Tuladjonságai,természete,betegségei?


2014. jan. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Aktív,pörgős,kissé hangos,sokat kell vele foglalkozni.

Makacs,önfejű,következetes nevelést igényel.Határozott gazdára van szüksége,aki kielégíti az igényeit.


Személy szerint én nem nagyon szimpatizálok azzal a fajtával,de ízlések és pofonok.


Betegségeivel kapcsolatban,ha jól emlékszem allergiára hajlamosak,de jó helyről vásárolva minimális az esélye.

2014. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire ragaszkodó a fajta? mert most a Cshnauzer és a yorki között kell döntenem. és nem tudom meiket válasszam.
2014. jan. 3. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát,ha csak választanod "kell",akkor nem tudom mik a szempontjaid,vagy ténylegesen szeretsz egy fajtát és eszedbe sem jut a választási lehetőség.


Minden kutya annyira ragaszkodó,amennyit foglalkoznak vele.És amilyen minőségben.


Ha a két fajta génállományát nézem,talán a snacira hajlanék,még nem annyira "divat" kutya és nincs annyira tönkre téve.

De csak törzskönyves,szerződéses,garanciás helyről,különben rosszul jársz te is,de főleg a kutya.

2014. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEKEEMMMM! Mar a masodik... imádoooom...
2019. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!