Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy rongy...

A kutyám megevett egy rongy darabot. Lehet baja belőle? SOS!

Figyelt kérdés
A kutyám egy rongy darabbal futkosott és egyszer csak lenyelte. Odafutottam,hogy elvegyem tőle,de már teljesen eltűntette. Lehet belőle baj? Vagy csak simán áthalad rajta?

2014. jan. 3. 12:28
1 2
 1/11 -Evetke- ***** válasza:
állatorvos!
2014. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudod vannak a cumis teak, amiknek a feher reszet felkell huzni!? Az en kutyam azt a feher kupak reszt nyelte le egybe, par napon belul egybe ki is kakalta. Mekkora a kutyad, mekkora volt a rongy? Figyeld folyamatossan a kutyadat, ha par oran belul elvaltozast talalaz rajta, barmit, pl nem kakal, nem pisil, nem eszik, nem iszik, folyton alszik stb.. Rogton orvos!! Ja es a szekletet is nezd hogy nem a veres, gennyes.
2014. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2 verzió van.


1. áthalad rajta

2. elakad,elzárja a belét,teljesen vagy részlegesen és elpusztul


Állatorvoshoz vinném.

2014. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 -Evetke- ***** válasza:

nem is értem, ha SOS, miért nem rögtön a dokit hívod?

ha az én kutyámnál valami SOS, mindent hátrahagyok és irány a doki.

2014. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az en kutyam is evett rongyot de csak akkor tudtam meg mikor kikakilta szoval neki kijott...
2014. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -Evetke- ***** válasza:

[link] ezt nem lenne baj, ha beszereznéd, Frnapfban is árulják, bele is lehet olvasni.


A doki látja, hogy hánytatni kell-e a kutyát, de csak akkor lehet hánytatni, ha a lenyeléstől szám. 2 órán belül eljutsz vele a dokihoz.


Vagy ülhetsz otthon agonizálva, várva, hogy vagy nagyobb baj lesz, vagy nem.

2014. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsivel nagyobb,mint egy beagle és 10,5 hónapos. Nem volt olyan nagy darab a rongy. 5x10 centis kb.
2014. jan. 3. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kijön.Pech kell hozzá,hogy ne.Nekem kisebb kutyám beevett néhány dolgot,zacsit,lufit,de kijött.Kapjon valami lazább kaját,ami nem sűríti a székletét,mondjuk konzervet nagyobb mennyiségben és kiutazik belőle.Ha viszont nem eszik,iszik,nincs széklete,azonnal doki.
2014. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 3. 14:12
 10/11 anonim ***** válasza:
na mivan a kutyussal ?
2014. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!