Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik kennelből vettétek...

Ti melyik kennelből vettétek a Huskytokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ti honnan melyik kennelből vettétek a Huskytokat? :)

2014. jan. 4. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ajánlom: Sophies Pearl kennel-t
2014. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Sophies Pearl kennelből lesz nem sokára.:) Alig várom már.:)
2014. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sippara ***** válasza:
83%
Szintén Sophie's Pearlből lesz, de sajnos sokára :(
2014. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha lenne, csakis külföldi kennelből lenne. Minden tiszteletem a magyar tenyésztőknek, de simán nem tetszenek a kutyáik. Ha meg már sok pénzt kiadnék egy kutyára, elvárnám, hogy minden tekintetben megfeleljen az ízlésemnek (külsőre-belsőre). De szerencsére ez a veszély nem fenyeget, mert viszonylag kis esélyét látom, hogy újra huskym lenne, törzskönyves kutyából csak 2 olyan van, amire beruháznék, ha adottak lennének a körülmények.
2014. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó


Nem kötekedésképpen, de kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mi a gond a magyar kutyákkal? Vagyis neked miért nem tetszik egy sem? Kiváncsi lennék a véleményedre. :)

2014. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem veszem kötekedésnek, semmi gond. Egyszerűen az egész irányvonal nem jön be, amit az itteni tenyésztés képvisel, tehát a kutyák egyre inkább kanapékutyák, ez az én igényeimnek ez nem megfelelő. Nyilván a többségnek ez kell, hiszen a legtöbb ember nem akar 2-3 naponta 30-40 km-t bringázni a kutyával, meg aktívan húzatni, nekem ha egyszer tk-s huskym lenne (magyarán elég időm, energiám és pénzem lenne), ilyen elvárásokkal indulnék.
2014. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értelek. :) Vagyis akkor te nem a show kutyákat szereted, hanem inkább a munka?
2014. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen, ha fajtatiszta kutyát vennék, akkor azt az eredeti jelleme, tulajdonságai miatt tenném, szóval ilyen témában vaskalapos vagyok. De ettől még nagyra értékelem a magyar tenyésztők munkáját, csak nekem személy szerint más az ízlésem. Másrészt én mindenben olyan vagyok, hogy ha egyszer valamire pénzt szánok, akkor már nem érdekel, hogy mennyi (nyilván azért van egy határ). Szóval ha egy külföldi kennel 5-600ezres kutyája tetszene meg, akkor azt venném meg. Meg hát itthon van (hasraütésre) 10-20 kennel, Európában meg vagy többszáz. Nagyobb számból biztos hogy jobban megtalálnám az abszolút nekem valót. De ezek csak teoretikus gondolatok, nem érzek akkora késztetést, hogy huskym legyen, inkább fogok egyszer a jövőben vagy egy komondort vagy rotit venni. A komondort nyilván itthonról, rotit pedig már kiszemeltem melyik kennelből:)
2014. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!