Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 éves kutyát letehetek...

Egy 4 éves kutyát letehetek az ágyról?

Figyelt kérdés

Eddig engedtem, hogy ott aludjon, alapvetően nincs is ezzel bajom, de az utóbbi időben nagyon sokat dolgozom és egyszerűen fele annyi időm sincs takarítani meg folyton ágyneműhuzatot cserélni.

Nem lesz "baja" a kutyának, ha mostantól nem engedem fel?


2014. jan. 5. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Öcsém hol élsz te?
2014. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az öcséd, de mire gondolsz?
2014. jan. 5. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első arra gondol, hogy mi baja lehetne ettől a kutyának? Mert érzelmileg biztos, hogy nem sérül. Eleinte nem fogja érteni, hogy mi van és biztos sokszor bepróbálkozik még, de megoldható és nem lesz gond belőle.
2014. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Direkt idézőjelben írtam. Nyilván nem lesz beteg ettől, csak az érdekelt, hogy nem fogja-e érzelmileg összezavarni, hogy sok éven keresztül feljöhetett és velem aludhatott, most meg hirtelen letiltom. De akkor ezek szerint nem gond. Köszi a válaszokat!
2014. jan. 5. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond,ha végig tudod csinálni következetesen.Ha nincs bűntudatod,a kutya is elfogadja az új szitut.
2014. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok, amúgy ezt én is évek óta tervezem, hogy leszoktatom a kutyámat az ágyról, de...

- ő szerencsére nem vedlik, így szőrproblémák nincsenek

- nagyon szeret hozzám bújni

- én is nagyon szeretek hozzá bújni

- 5 kg, szóval nem sok vizet zavar


Szóval szerintem ő már örökre mellettem fog aludni, szerintem engem jobban megviselne, ha nem lenne mellettem :D

2014. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!