Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik premium tápot ajánlanátok?

Melyik premium tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy kistestű keverék kutyusom van,4 éves lesz. Aktív kutyus,nemrég elkezdtem vele sportolni. Három lábú és elég fáradékony,az emésztése kicsit érzékeny. Eddig Brit Premium Adult Smallt evett,de ha ez az adag elfogy váltani szeretnék. Kb. a Brit árkategóriája legyen,száraz táp,és azért lehessen kimérve venni,mert nálunk csak egy állatbolt van,és például Eukanubát nem lehet kapni,se Orijent. Köszi a válaszokat.

2014. jan. 6. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Eukanuba és az Orijen nem egészen egy árkategória a Brit Premiummal. Ami még viszonylag elfogadható áron van, az a Pro Plan, én a Digestion bárányos változatával etetetek, olyan 800 Ft körül meg lehet kapni (bár kimérve nálunk túllépi az ezret is - szóval ha beválik, inkább rendelj egy nagyobb mennyiséget, olcsóbb).
2014. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
tápot csak végső esetben, nincs jó ár-érték arányban egy sem, csak a gyártó tudja mit tesz bele - a reklámdumát hagyjuk. Inkább rendes kaját
2014. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok.
2014. jan. 7. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Jóval drágább, de acana. És érdemes abból a két gabonamentes táp közül választani. Egyébként jellemzően minél jobb minőségű egy táp, annál kevesebb kell belőle a kutyának.

Azt hiszem acana pacifica az egyik.Most számoltam ki, 180 g lenne a pacificából az adagja, és 250 körül van a britből.

2014. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pro plan,pro pac, mondjuk nekünk a proplan vált mert az én kutyusom is érzékeny és a pro pactől ment a hasa.
2014. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Acanát fogok venni,megnézem jó lesz-e. Jöhetnek válszok.
2014. jan. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!