Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor ivartalanistam?

Mikor ivartalanistam?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 eves kutyam es akkarok majd meg egy kolykot venni melle es szeretnem ivartalanitani(a nagyot).mielott jon a kiskutya vagy azutan vigyem ivartalanitani.?

2014. jan. 12. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb.
2014. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kan, akkor bármikor, ha szuka, akkor a két tüzelés közötti időszak a legoptimálisabb
2014. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ivartalanitott szuka is jol turi a kolykoket?
2014. jan. 12. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Bármilyen normális kutya jól el van többi kutya társaságában. Milyen idióta szocializálatlan kutyája van itt mindenkinek, hogy oda nem mer mellé tenni egy másik kutyát?
2014. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jol jon ki a tobbi kutyakkal de a kolykokkel nem tudom hogy van
2014. jan. 12. 19:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Mama talalkoztam egy kolyokkel es akart volna vele jatszani de amikor ramaszott meg rarakta a labat akkor eleg durva volt,szoval nem tudja hogy a kolykok nem olyan erosek es kicsit durva
2014. jan. 12. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

ivartalanítsd ha szuka, egészségügyileg is jót tesz neki sok szempontból...pl megelőzöd az álvemhességet, gennyes méhgyulladást, tejmirigy rákot, stbstb. Plusz ha ellenkező nemű a kiskölyök aki jön, akkor probléma lehet később...


hát nem tudom, ha ivaros szuka mellé jön a kölyök az esetleg akkor lehet baj, ha álvemhes éppen vagy ilyesmi...

2014. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!