Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy éli meg a gazdicserét?...

Hogy éli meg a gazdicserét? Sajnos úgy tűnik, hogy a 6éves tacsimnak új helyet kell keresni, szívem szakad meg:- (

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha kötődik hozzád, akkor valószínűleg rosszul fogja érinteni az új helyre kerülés.
2014. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
majd megszokja és megszereti. eleinte biztos nehéz lesz neki, mivel elég egygazdás típus.
2014. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha kötődik akkor rosszul fogja érinteni igen 3-4 napig vagy egy hétig aztán megszokja az új helyét.. Ez nem azt jelenti hogy elfelejt csak a kutyák ilyenek. gyorsan és jól alkalmazkodnak a környezet változáshoz.
2014. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen rosszul fogja érinteni, de megszokja az új helyét, téged pedig nem felejt majd el. Az fontos, hogyha egyszer oda került akkor ne látogasd, ne lépj vele semmilyen kapcsolatba később, mert az neki nagyon rossz lenne (ahogy neked is). El sem tudom hirtelen képzelni milyen lenne ha nekem kéne odaadnom a kutyáim közül akármelyiket, de neked sokkal rosszabb lesz mint neki, szerintem. Nem akarok tapintatlan lenni, de miért kell mennie? Nincs semmilyen más megoldás? Hátha tudunk segíteni!
2014. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Férjem külföldre kényszerült dolgozni és egyedül vagyok 2picivel(egyik most született). Igazából a kutya igényeit nem tudom így kielégíteni. Kevés levitel-napi kettő,ha rosszra fordul az idő a picivel nem keringhetek hóban-fagyban-szakadó esőben. Segítségről meg annyit,hogy senkitől sem várhatja el az ember,hogy naponta többször jjőöjjön csak a kutya miatt. Szóval nem tudom,de szerintem ez neki sem ideális. Panelban lakunk,most családi házba kerülhetne két tacsi nellé.
2014. jan. 13. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor engedd el...esetleg ha tudod úgy csinálni, hogy te viszed el, és lássa, hogy a többi kutyust te megsimogatod, a gazdával vagy...hátha úgy.


de ugye marad lakáskutya? ne engedd, hogy télen próbálkozzanak a kiszoktatásával, mert beteg lehet és az nem jó:S


istenem, belehalnék ha oda kéne adnom a kutyámat:S


kitartás, és tényleg csak jó helyre add!

2014. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet. Írtad, hogy panelban laksz. Lehet, hogy tudnál találni a környéken egy gyereket, akinek a szülei nem engedik, hogy kutyája legyen, de a sétáltatást el tudná vállalni. Esetleg egy jelképes összeget fizetnél neki. Így csak azt az időszakot kéne átvészelni, amíg összeszoknak.
2014. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2014. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!