Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan táp kellene, ami?

Olyan táp kellene, ami?

Figyelt kérdés

Van három kutyám. Egy volt eredetileg, aztán jött egy menhelyes, majd egy balesetes elütött. 25-25-13 kg-osak.

Milyen tápot vegyek nekik, ami jó is és nem is túl drága?

Én a: Brit Care Adult Medium Lamb & Rice vagy

ACANA Adult Dog-ra gondoltam. Eddig Taste of the wildet kapott az első kutyim, szép volt tőle, csak annyira nem szerette. Annak viszont feljebb ment az ára. Olyan kellene ami max. 1000 ft körül van kilója és jó. Tudtok ilyet még mondani?Vagy melyik legyen Brit care vagy acana?köszi



2014. jan. 13. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a britet ajánlom!!! azzal etetek lassa egy éve,és nagyon jó. jó az emésztésük tőle,szép a szőrük :)


Acanáról váltottam mert nem vált be. nagyon sok benne a fehérje!

2014. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Brit tökéletes.
2014. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem ettek tápot. Mindig vettem nekik, de hozzá sem nyúltak. Így maradt a házi koszt. Ebből azt akarom kihozni, hogy nem létfontosságú azon tartani. Már ha te is főzöl :) Mielőtt vlaki belekötne, az egyik 15 volt, amikor el kellett altatni, a másik most 13 és semmi baja :)
2014. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!