Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó táp? (középkategóriásnak)

Ez jó táp? (középkategóriásnak)

Figyelt kérdés

Összetevők: gabona, hús, olajok és zsírok, növényi melléktermékek, hal és hall melléktermékek, élesztő, zöldségek, ásványi anyagok

Tápanyagok:

nyersfehérje: 25%

nyers zsír: 16%

élelmi rost: 2,5%

nyershamu: 6,5%

kalcium: 1,3%

foszfor: 0,95%

Adalékanyagok:

A vitamin: 13.000NE/kg

D3 vitamin: 1.100NE/kg

E vitamin: 10mg/kg

cink: 10mg/kg

szelén: 0,25mg/kg



2014. jan. 14. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Én etettem Tescos táppal is régen és ACC-vel is. Nem volt gondja tőlük a kutyámnak, tehát lehet vele etetni, de ma már tudom, hogy vannak sokkal jobb tápok is, így nem venném ezeket. Kóbor kutyáknak szoktunk venni olcsóbb tápokat.


Nagyon összetett, hogy mi a jó és mi nem és vita is van róla bőven, de alapvetően az állati melléktermékek nem kívánatosak, ahogyan a sok gabona sem, a színezékek, ízfokozók.

2014. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
végül aldis Romeo Excellencet vettem, 1100 ft/3 kg. 20% husi van benne, nagyon szívesen eszik, nem színes, jó illatú, a tájékoztató szerint kevés kell belőle (az én 12 kg-os kutyusomnak kb 165 g)...tehát ez lett a megoldás, köszönöm!
2014. jan. 16. 15:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!