Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez reális ár? Vagy drága?

Ez reális ár? Vagy drága?

Figyelt kérdés
A dokink 22 000 Forintért ivartalanítaná a szukánkat 1. tüzelés után.Most nem tudom hány kiló, de kb havanese méretű.
2014. jan. 17. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A mi dokink (Bp) tavaly 25.000 ft-ért ivartalanította a szuka 45 kilós kutyánkat. Minden utókezeléssel együtt volt kb. 30-32 ezer ft.


Tehát nagyon soknak tartom.

2014. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is ennyi volt,de két éve.vannak időnként akciók hírdetve.pl.zödldzebránál,körül kell nézni.De akkor is 15 ezernél nem lesz olcsóbb.
2014. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 10 évvel ezelőtt a nőstény macska ivartalanítása is 20.000.- volt utókezeléssel. Akkor ez drága volt, de csak nem adom a kutyám/macskám életét akármilyen doki kezébe... Az ár nem mindig a minőség függvénye, de sokszor azért támpont.
2014. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor ennél a dokinál csináltatjuk meg.Elsőre én is sokallottam, de pl. mikor oltásra vittük a kutyákat akkor nagyon rutinosan adta be nekik, és kedves meg vicces is.Remélem jól fogja megcsinálni.
2014. jan. 18. 08:46
 15/15 anonim ***** válasza:
hát igen, hiszen ha oltást adat be az ember egy kutyának akkor azért nézi hátha van valahol kedvezmény stb, azt nehezen lehet elrontani, de egy ilyen komoly műtétet azért jobb biztos és ismert kezekre bízni :)
2014. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!