Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyik kaja jobb, száraz vagy...

Milyik kaja jobb, száraz vagy konzerves (yorkinak)? Felnőtt és gyerekkorban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Száraz.A konzervben semmi jó tápanyag nincs.
2009. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is yorkim van és mindenki, állatorvost is beleértve a száraztápra szavazott, mert a yorkik hajlamosak a fogkövesedésre. Az enyémek is a konzervet szeretik jobban, ezért úgy szoktam adni, hogy reggel-este száraz, délben meg egy kis konzerv. Még kicsik. Felnőtt korban pedig csak szárazat.
2009. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2mind yorkim meghízott a konzervtől!

Szóval már egy jó ideje csak nagyon jó minőségű szárazat kapnak!

2009. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szárazból milyet?
2009. dec. 2. 15:58
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is jobb a száraz már csak azért is mert a konzevnek a 80% víz amit ha akarsz ráönthetsz a tápra mindeképpen prémium-szuperprémium táppal etess mert még ha drágább is egy zsák belőle akkor sem lessz drágább az etetése mert kevesebbet kell adni belőle no meg a yorki nem éppen az a falyta kutya akit lehet minden féle táppal etetni . Az meg hogy neki mi fog beválni azt úgy is ő dönti el ! Én a Flatazor tápra esküszöm mivel az én kutyámnak az vált be a legjobban és imádják bár nekem nem yorkim van de ismerek egy párat akik ezzel etetnek és ők is szeretik a flatazort meg tudod nézni a www.flatazor.hu oldalon
2009. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én yorkim Royal Canin-t kap. Ennek van fajtatápja.
2009. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!