Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 éves bolognese kutyamat...

5 éves bolognese kutyamat tegnap herélték ki délután 5 ora körül, viszont azota is hány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az állatorovos mondta hogy egy napig nem ehet,nem ihat,de annyira wszomjas volt hajnalra mar hogy az elmondhatatlan,az állatorvost pedig hivtam többször is nem vette fel,igy egy kicsit megitattam,mert egyébként fél nappal a mütét után szaladgál,és teljesen normálisan viselkedik,viszont rájönnek azota is a hányások.(bár a hányások már elötte is voltak mielött vizet adtam volna neki)
2014. jan. 18. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívni kéne az állatorvost!
2014. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet az altató mellékhatása is. de mindenképp próbáld elérni egy orvost.
2014. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen műtött kutyámnál a vízadás csak addig volt tiltott, míg teljesen nem látszott a kutyánál, hogy rendben van az altatás után. Szóval, vizet adhatsz neki. Főleg, ha hány . Az altató hatása miatt hányhat még. Ha csökkennek a hányások, az jó lenne. ha nem, valahogy próbáld meg elérni a dokit telón.
2014. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az altatás mellékhatása, de ahogy írták, azért hívd a dokit. Ha nem éred el, akkor bármilyen más ügyeletet. PEsten a Lehel úti kórházat meg tudod kérdezni.

A víz miatt nem lehet, azt csak azért nem szabad adni a műtét után, mert bódult állapotban félrenyelhet. De Nálatok nem erről van szó.

2014. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem,nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 18. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
inni ihat:) nálunk a műtét után 10x hányt...ez az altatótól van, esetleg attól, hogy az altatás előtt adtál neki enni (azaz nem telt el elég idő az utolsó kaja és a műtét között...)...de nyugi, semmi baja nem lesz:)
2014. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


Még az ember is hány altatás után, ha pl baleset miatt műtik, és tele volt a gyomra!

Engem mikor műtöttek, mert eltört a kezem, utána annyiszor hánytam, hogy bekerültem a gyermekosztályra kiszáradással...


Nyugi, nem lesz baja!

2014. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!