Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszökött a kutyám, ilyenkor...

L-1 kérdése:

Elszökött a kutyám, ilyenkor mi a teendő, hol és hogyan tudom bejelenteni, hogy a kutya már nem nálam van? A többi lent.

Figyelt kérdés
Január 7-én elszökött a kutyám, egy kaukázusi juhászkutya. A gyepmester nem fogta be így attól tartok valaki befogta magának. Nagyon szelíd így ez nem lehetetlen. Erre abból következtetek, hogy egy ekkora kutya biztosan szemet szúr valakinek mert a termete félelmet kelt az emberekben. Ilyenkor mi a teendő, hol és hogyan tudom bejelenteni hogy a kutya már nem nálam van. Attól félek vadállatot nevelhetnek belőle és ha valakit megtámad mivel a nyakában a chip az adataimmal engem fognak felelősségre vonni. Addig is csak reménykedni tudok, hogy előkerül vagy valaki jelentkezik a hirdetésemre.

2014. jan. 18. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes a közeli menhelyeken is körülnézni, nem csak a gyepin. Én mennék pár kört a környéken, vagy ha kisebb a városban/faluban hátha meglátom valahol. Ezen kívül szórd tele a környéket és a facebookot is a kereséssel, biztosan megosztják az ismerőseid, és azok ismerősei is, tudod több szem többet lát. Remélem, mi hamarabb meg lesz a kutyád.
2014. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy keresed, hirdeted, már egyértelmű, hogy nincs nálad a kutya. A fajtamentőknél szétnéztél már amúgy? Nincs esetleg ott?
2014. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firestorm ***** válasza:
80%

Hívd fel az állatorvosotokat és jelezd neki,hogy elveszett a kutya,ő ezt majd beregisztrálja így,ha bármikor orvoshoz kerül ellenőrizni fogja az adott doki a chipjét és akkor kiderül a kutya igazi gazdája akit értesíteni fognak róla.

Ezen felül még facebookon is közzétehetnéd a fotóját adatokkal és csatlakozhatnál olyan csoportokhoz,akik elveszett illetve talált kutyákkal foglalkoznak!

2014. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosotoknál jelentsd be, hogy leveszett a kutya! Ő majd beírja ezt a chiphez.
2014. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
leveszett=elveszett
2014. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!