Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van valami jo otlete?

Lory86 kérdése:

Valakinek van valami jo otlete?

Figyelt kérdés
Van egy 3 honapos es 2 hetes staffordom,kan.Az a helyzet h nem akar leszokni arrol hogy a hazba pipiljen(Pedig mar tuttira tudja tartani mert mikor a kenelben van 5-6 orat oda nem csinalja) ha kivan engedve nem szol es megse probalja tartani siman megall es ereszti. Az udvaron mar megszokta h a fure hova kell pisilnie.Pl ha viszem magam az autoban ott is tartja.

2014. jan. 19. 18:43
 1/9 anonim válasza:
ha észre veszed azonnal rá kell keményen szólni és kiküldeni, és tudom hogy le fogtok pontozni de ez velem is megtörtént és én keménykezűen bántam vele akkor, hogy többet biztosan ne forduljon elő, ha észre vettem, odahívtam a kutyát, és megszagoltattam vele(oda nyomtam a fejét )majd kiküldtem azonnal a lakásból.
2014. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
és megtanulta
2014. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ja előző kettő vagyok, én sosem bántottam a kutyámat nagyon szeretem, de néha azért ha olyat csinált rá szóltam. egyébként nagyon jó kutya.. (csak hogy ne nézzetek szadistának)
2014. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 hetes? :O :O hogy a francba akarod rászoktatni a 2 hetes kutyát kinti pisilérse? Remélem elírtad és 2 hónapos.
2014. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát,remélem elírtad,és 2 hónapos akar lenni.


Ki kell vinni a kertbe 2-3 óránként.Nincs más megoldás,minden alvás,evés,ivás,kiengedés után azonnal ki kell vinni,és esőtáncot járni ha kint pisilt,megjutalmazni és az egekig dicsérni.Minden alkalommal.

2014. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad el,és 2 hetes,akkor pedig sehogy,az anyja mellett a helye,ő intézi el neki.
2014. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudtok olvasni!!! azt irja 3 hónapos, és 2 hetes.
2014. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen 3honap 2 hetes,az az 14hetes a kolyok :) ...Mar eleg sokszor rajta kaptam hogy csinalta,megszidtam oda nyomtam picit az orrat,utana mindig kiviszem es kint is pisil mindig,ott meg kap dicseretet es neha jutalom falatott is.De meg mindig mintha nem akarna megtanulni h a szobaba nem szabad..
2014. jan. 19. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert még nagyon kicsi.Az orrát meg ne nyomd bele,semmi értelme.


Meg fogja csinálni,de több idő kell.Kutyája is válogatja,az egyik kutyánk 1 hónap alatt lett szobatiszta a másik 6 hónap alatt!!

A módszer ugyanaz volt,mind a kettőnél..

2014. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!