Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kennel?

Melyik a legjobb kennel?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni tavasz végén/nyár elején egy fekete kan Cane Corsot...szerintetek melyik kennelből vegyem? Egyik ismerősömnek van ilyenje de (nem nagyon foglalkoztak vele) a gyerekeket nem szereti és nàlunk van egy. Esetleg még vèleményt is írhattok róla és hogy kb mennyibe kerül...hobbikutya lenne
2014. jan. 20. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha corsot szeretnék, akkor tuti hogy közölük választanék:

[link]

[link]

[link]


Illetve ha gondolod, nézd meg a Noé Cane Corso fajtamentését: [link]


Árban olyan 100 ezer forint körül gondolkodj, fajtamentésnél passz.

2014. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább 200 ezer körül gondolkodj.


Van egy corso tenyésztő ismerősöm,elvittek a fajtaklub találkozóra is.Gyönyörű,intelligens kutyák,nagyon sok foglalkozást igényelnek és hozzáértő tapasztalt embert.

Az általam ismert hölgy,csak külföldre ad el ilyen kutyát,itthon csak ismerős vásárolhat tőle,szerződéssel,garanciával.Az ára nála 800-1000 Euro.


Nála nincs külön hobbi és kiállítási minőség,mivel a kutyái megállják a helyüket a kiállításokon.


Itthoni kennelekből én is a kratoszt vagy a majosházit ajánlom,de szerintem ott is 150-től indulnak a kutyák.


Könnyű elrontani a nevelését (lásd az ismerősöd is) ezért jól gondold át a dolgot...illetve a tenyésztő sem fog neked kutyát adni,ha nem tart alkalmasnak.

2014. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2/2 re "illetve a tenyésztő sem fog neked kutyát" Tudod mennyit foglalkozik a tenyésztő azzal ki veszi-hova kerül a kutyája? Évtizedek kellenek 1 jó tenyésztőnek, az elismerésre,vele párhuzamosan kialakul a vevő köre. Én év tizedek óta vettem , és soha 1 tenyésztő nem nézett a tenyésztett kutyája után!
2014. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor te nem tenyésztőtől vásároltál,kedves utolsó.


De kiegészítem,aki LELKIISMERETES és érdekli is a kutyája,nem csak a pénz,az utána néz és tartja a kapcsolatot az új gazdával.A kutya élete végéig.Főleg,mivel a szerződésben is bele van foglalva,hogyha a gazda nem tudja valamiért tartani tovább a kutyát,a tenyésztőt illeti az elsőbbség a visszavásárlásra.

És ezt normális tenyésztő meg is teszi,mivel neki minden kutyája értéket képvisel...családtagnak tekinti,hiába adta el.

2014. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
70-80 ezer körül is lehet venni már nem?
2014. jan. 22. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Max valami totál kezdő kennelből és hobbi célra,ivartalanítási kötelezettséggel..TALÁN.De inkább alsó hangon 100....150.
2014. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!