Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem ollyan kutyafajt...

Szfruzsii kérdése:

Tudtok nekem ollyan kutyafajt mondani ami nem tul nagy nem fázik kint ahidegben és szereti a gyereket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Én a labradort tudnám ajánlani.Nem túl nagyméretű , de nem is olyan kicsi. :) A hidegben nem fázik, mivel jeges vizekbe is szokták engedni hogy ússzanak.Nagyon szereti a gyerekeket. :)
2014. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 23. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

A labrador erősen családcentrikus, csak szenvedne kint egymagában. Akkor már inkább egy mudi vagy egy pumi.


Az örökbefogadáshoz mit szólnál? Kölyökkutyákat is be lehet fogadni, ráadásul két életet is megmentesz ezzel; az egyiket hazaviszed, egy másikat pedig el tudnak helyezni az előző kutya helyén.

tt tudsz nézelődni: [link]

2014. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam az örökbefogadáson csak kicsot vannak kétejeim.

De alapvetően jó ötletnek tartom hogy segítsek. :)

2014. jan. 23. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A lista elég hosszú, lehet bőven válogatni: [link]

2014. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy menhelyen rengeteg ilyet találsz,csak választanod kell és jobban körbejárni azt,hogy még milyen igényetek van,illetve mit tudtok nyújtani a kutyának.Mert be lehet választani olyan fajtát is,ami szereti a gyereket,de mondjuk hatalmas a bundája vagy sokat kell lemozgatni stb.
2014. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Puminak munkát kell adni, a mudi meg van annyira családcentrikus, mint egy labrador, és igazából egyik sem ajánlott tökkezdőknek. De ha rendszeresen és eleget foglalkoztok vele, akkor bármelyik kinti tartásra alkalmas fajta jól elvan a kertben.


Szerintem is nézz körül menhelyen, vagy fajtamentőknél. Ha megírod, kb mennyit tudnátok vele foglalkozni, akkor tudunk ajánlani fajtákat.


A menhelyen azonban, mivel gyerek is van, ne "szerelem első látásra" alapon válasszatok, hanem valóban az igényeiteknek megfelelő, nyugodt, gyermekszerető kutyát, a menhelyen biztos segítenek. A fajtamentés olyan szempontból biztosabb, hogy ott jobban ismerik a kutyákat, hiszen családnál vannak elhelyezve.

2014. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!