Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennelnév kiváltás, mi, hogyan?

Kennelnév kiváltás, mi, hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék kennelnevet kiváltani. Egyelőre csak egy kan kutyám van, de útban van a szuka, akire már majdnem 3 éve várok (január elején születtek meg a kicsik). A fajtával 6 éve foglalkozom intenzíven, és meg van az elképzelésem a tenyésztést illetően. Csak azt nem tudom, hogy működik az ilyen, hogy kennelnév kiváltás, én dönthetem el mi legyen az? Nekem volna, egy-két ötletem, de honnét tudhatom, hogy nincs-e már ilyen?

Az én favoritjaim a Novalis, Sheperd's Eye (kelpie amúgy a fajta)


2014. jan. 24. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Komolyan foglalkozhattál eddig a tenyésztés témájával, ha még nem találkoztál a MEOE honlapjával:

[link]

2014. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a MEOESZ honlapját, és/vagy kérdezd meg a fajtaklubbot. A kennelneveket itt tudod megnézni mi foglalt (FCI oldala).

[link]

2014. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tenyésztés témájával, hogy lesegettem a kelpie állományt, milyen betegségek lehetnek, mik azok a fajtaspecifikus dolgok, amikre én szeretnék ráállni, és a kinézetben. Melyik vonal mit hordoz, kb. mit örökíthetnek. A papírmunka részével nem volt még alkalmam foglalkozni, a MEOE-t ismerem, de nem foglalkoztam vele áthatóbban, már csak azért sem, mert a kennelnév kiváltása az utóbbi egy évben kezdett foglalkoztatni. A MEOE meg párszor arra a szintre került, hogy megszűnik.
2014. jan. 24. 14:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az FCI-s oldalat, ott találtam ilyet, hogy Novaloos, Novalin akkor mondjuk beadjam a Novalist? Vagy az alapból elvetődik, mert talán hasonló a másikokhoz.
2014. jan. 24. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit belinkeltünk és nézd meg a formanyomtatványt is! Több alternatívát is meg kell adnod.
2014. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Legalább 2 betű eltérésnek kell lennie a már létező nevektől.
2014. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik,mintha már 4 karakter különbséget írnának.
2014. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
add be ugy, hogy Novalist from Hungary
2014. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!