Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó név 1 kan...

Szerintetek jó név 1 kan kiskutyának hogy szotyi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
jó :)
2009. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó.


A macsekom neve Cicegér.

2009. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
sztem cuki:D A mi kutyánknak Prézli a neve :D
2009. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a kutyus?:)
2009. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szerintem cuki név:))
2009. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ha nekem hímkutyám lesz, akkor a Zeusz nevet adom neki... Neked nem tetszik jobban ez a név? Minden 2. vagy 3. kutyának Szotyi a neve... ez olyan sablonos.
2009. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ,hogy milyen fajta :D

Az enyém Bejgli,és beagle fajtájú...:D

2009. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet kicsit hülyén hangzik, de lehet zokni is, még nem hallottam ilyen nevet, kutyáknál, de szerintem egy fiunál nem rossz báár lehet kicsit hülyén hangzik, hogy majd ha egyszer magadhoz hívod, hogy Gyere zokni! az én kutyám is fiu Vakkancs a neve mert áállandóan ugat, egyszer valaki ugyhallotta, hogy bakancs, de szerintem a bakancs se olyan rossz. :)
2009. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó, de csak akkor ha valóban szereti a szotyit :) Szerintem előtte kérdezd meg a kutyust megfelel-e neki? :)
2009. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a szomszédomban lakik egy lány akinek úgy hívják a kutyáját h Nike mert mikor hozzájuk került szétrágta a lány Nike cipőjét és egyszer hívta a kutyaát h "Nike, Nike" és egy cigányasszony azt hitte hogy cipőt árul. xD


amúgy sztem attól függ h mekkora. :) mert egy nagytermetű kutyának szerintem nem illik a szotyi név. :)

2009. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!