Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék hím labradort...

Hol találhatnék hím labradort a nőstény labimnak, ha pároztatni szeretném őket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert ha tenyésztő akar lenni, akkor nem a gyk-re jön tanácsért, hanem a kutyája tenyésztőjének véleményét kéri ki, meghallgatja a tapasztalatait, tanácsait. Sztem egyébként nem oltotta le mindenki, vannak itt olyan válaszok, amik inkább felvilágosítják, hogy miért is hőbörög mindenki az ilyen kérdéseken.
2014. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Tulajt személyesen nem ismerjük,ám a helyzetet igen.Ő a sokadik,aki szaporítani akar annak ellenére,hogy bele lehet fulladni a gazdátlan labradorba,olyan rengeteg van belőlük.

Csak a mi kis falunkból vitt el a sintér kettőt az utcáról.De volt itt vemhes beagle-től elkezdve minden.Azt hiszem,hogy ettől kezdve mindenki megértheti,miért vagyunk a szaporítás ellen.

2014. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező. Ha párosztatni szeretnéd akkor meg is találtad neki a megfelelő kant :D az en draga fajtatiszta kan labradorom. Irj privat üzenetet és meg beszéljek a dolgot. Arról hogy sok a kóbor kutya a felelőtlen gazdák tehetnek. És hogy ilyen sok labrador van az azért van talán mert népszerű fajta és mindenütt megtalálható mert imádni való és sok ember ilyen fajtára vágyik. A többi dologról pedig a gazdák tehetnek. És én szerintem normálisan is lehetne válaszolni a kérdésre mert ő is normálisan kérdezett és a válasza is normális volt a ti letámado válaszotokra.
2014. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira sok ember vágyik labradorra,miért van velük teli a fajtamentés,menhelyek,gyepik?Érdekes,senki sem kapkod értük,van aki hónapokig sem kell senkinek.

Ha díjnyertes a kutyád(milyen díjat nyert és hol)miért akarsz vele szaporítani?

Ha igaz,amit írsz,akkor tenyésztők is jelentkeztek volna nálad,hogy fedeztessék a szukájukat a kanoddal.

2014. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Igazából a párom szüleinek a kutyusa és a párommal szeretnénk kis labradort (viszont egyszerűbb volt így kérdezni :) ). Jobban utána fogok nézni. :) Köszönöm :)
2014. jan. 30. 21:17
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
az a kiba ku igasagtalan h megint en kapok 0 t, szaporitok nem, megmentettem parat igen, de ma.parszor le irtam de adjal 0 t komolyan...
2014. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy a pontozás?Az égvilágon semmi értelme sincs.

Ha kis labradort akartok,a fajtamentést kéne megkérdezni,néha van náluk is.Nézzétek meg a honlapjukat,Retriever Rescue a nevük.Hátha találtok olyan kutyát,aki megtetszik.

2014. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 30. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!