Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agyrászkódás miatt mennyi idő...

Agyrászkódás miatt mennyi idő után kelezkedhet vérrög?

Figyelt kérdés
Kis kutyám agyrászkódást kapott. Már sokkal jobban van mint tegnap már elég biztosan megy eddíg lábra sem bírt állni meg hányt. Már magától eszik iszik! Ennek nagyon örülök csak féltem kicsit hogy nehogy vérrög alakuljon ki. Ha már ennyire ügyeskedik akkor nem lesz már baja? Köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 1. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már volt kint nálatok orvos, meg állítólag telefonáltál is orvosnak, sőt még az orvos is hívott másik orvost, akkor nem értem, lebénul a szád, ha orvossal beszélsz, hogy nem tudod tőle megkérdezni, amit fontosnak tartasz?
2014. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én addig mennék amíg egy normális orvost nem találnék.Ha kell maradjon megfigyelésen egy állatkórházba.Mindent megtennék.Pénz sem számítana,sose számított,mindig megbeszéltem a dokikkal. Ha olyan fontos a kutyád akkor tűzön vízen is jó dokit keresel és nem nézed ölbe tett kézzel,hogy most mi lesz.


Egy 7 hetes kistestű kutyáról beszélünk 1 kg sincs szerintem.Mellesleg még 1-2 hétig az anyja mellett lenne a helye!!!

És egy ilyen pici kutya agyrázkódást kap és nem nagyon csinálsz semmit :(


Mellesleg az orvost kéne ki kérdezni.Én ha dokinál vagyok és bármi eszembe jut,akár ha beteg és a betegséggel kapcsolatban vagy bármi ki kérdezem ami érdekel.Ha épp vmi nem jutott eszembe de tudom,hogy megyek hozzá akkor pedig akkor kérdezem meg vagy a neten nézek utána.Bár ha a kutyám beteg jobb szeretem a szakemberektől hallani a tényeket stb.


De nem vagyunk egyformák,remélem szegény kutyusnak nem lesz baja :(

2014. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!