Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek alapján tudtok nekem...

Ezek alapján tudtok nekem kutyát ajánlani/linkelni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagy kertünk van.Szomszédba van egy kan labi kutya simán át tudna menni hozzá szóval barátságos legyen a kutyákhoz és a macskákhoz is (az is van itt a környéken)

könnyen tanítható,okos,ház őrző ,

Barátságos legyen az emberekkel.Ne legyen gombóc kutya hanem vékonyka (de nem csont sovány)

Kinti kutya lenne de be is jöhetne, de nagyrészt kinti.

nem szeretnék pici kutyát se a legnagyobbat hanem közepeset.

Rövid szőrű ,Kan(de ez nem a legfontosabb)és jövőhétre legyen min 9 hetes max 11-12 hetes.

Ennyi jutott hirtelen az eszembe.

Előre is köszönöm !:)



2014. febr. 1. 22:19
1 2
 1/11 sippara ***** válasza:
81%
Plüss.
2014. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit tudnád sétáltatni naponta? Mennyit tudnál vele foglalkozni?(Hány óra/nap?) Járnál vele kutyasuliba? ÖV foglalkozás, engedelmességi, sportok, agility, kirándulások, stb.?
2014. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy egy vicces ember majd a plüsst mondja rá...

Kb fél óra -1órát tudnám sétáltatni.kutyasuli vagy itthon tanítanám. Kirándulni nem mennek vele.az"ŐV"öset nem értem hogy mi.délelőtt 8-14ig nem lennék otthon, de mindig van valaki otthon aki tudna rá vigyázni.

2014. febr. 1. 22:40
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Félóra egy óra sétától kapsz egy kutyát majd ami felássa a kertet meg kirágja a bokrokat. Fajtától nemtől függetlenül.
2014. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Napi 2-3szor fel óra -1 óra csak elfelejtettem Odairni hogy naponta mennyit.
2014. febr. 1. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

ÖV: őrző-védőzés

Ne hari, de amit írtál arra kizárólag a plüsskutyát lehet ajánlani!

Vagy változtass az elképzeléseiden,vagy ne vegyél kutyát.

Ez komoly? " jövőhétre legyen min 9 hetes max 11-12 hetes"

Remélem, hogy vki csak poénkodik...

2014. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Talán azért mert jövőheten lesz a szülinapom és arra szeretnék?! Kiskutyát szeretnék nem egy 12éveset.miért baj ha megvan hogy mennyi heteset akarok.miért kell mindenbe belekotni?
2014. febr. 1. 22:54
 8/11 A kérdező kommentje:
És attól még nem kaphatok kutyát? Kutyák között nőttem fel tudom hogy kell velük bánni.
2014. febr. 1. 23:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy mehelyi, 2-3 éves kutyi nem lenne jó? Mert egy kölyöknek nem elég amit nyújtani tudsz. Túl sokat lenne egyedül, fél éves koráig a házban kéne lennie, és 3-4 órát kell vele foglalkozni. Sehogy se jönne össze, de egy nyugodtabb kutya ideális!
2014. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét alatt nem lehet felelősen kutyát választani, és ez nem is lehet szempont a kutya választásánál.

Arról nem is beszélve, hogy egy része annak, amit leírtál, nevelés kérdése. Az, hogy egy kutya kikkel/mikkel barátságos, a szocializációtól függ.


Szerintem nézz körül menhelyeken, vannak kölykök is. Ha mindenképpen ragaszkodsz az egy hetes határidődhöz.

2014. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!