Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hogy jégpáncél borít...

Most hogy jégpáncél borít mindet szerintetek elmenjek a kutyámmal sétálni?

Figyelt kérdés
az nem is érdekel annyira hogy én esek kellek, edzett ember vagyok :DD de a kutyámnak nem lehet baja ha jeges úton sétál, vagy fut ? a sózott placcokat elkerülnénk.
2014. febr. 4. 12:29
 1/4 sippara ***** válasza:
Kutyás csoportban nemrég írta valaki, hogy kificamodott a kutya lába, az enyém is elnyalt egyszer-kétszer a jégen (mondjuk neki semmi baja - le is kopogom gyorsan), ha meg tudod oldani, én mindenképpen kerülném a tükörjeget - mondjuk a só se jobb, sőt :/
2014. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan nincs jég, de az egyik kutyámat én nem viszem, mert félek, hogy elesek, a párom viszi őt ilyenkor. De ha tükörjég lenne, akkor valószínűleg a másikkal sem indulnék el.
2014. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell engedni futkározni. Egy hosszabb séta is megteszi ilyenkor. Magadnak pedig húzzál zoknit a cipőre. Kevésbé fogsz csúszkálni. Pesten a legtöbb helyen a sózás helyett a granulátumot használják már. Semmi maró hatása nincs, tapasztaltam. Annyi csak, hogy olyan, mint a macska alom és ha marad a kutya mancsában pár szemcse, ki kell szedni.
2014. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én simán viszem, a kis bolond sokkal jobban megáll a jégen mint én, sőt direkt nekifutásból csúszkál a kertben is...
2014. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!