Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai bulldog vagy német...

Amerikai bulldog vagy német juhász?

Figyelt kérdés
A páromnak egy amerikai bulldog és pitbull keveréke van, valamint egy német juhásza. Melyiknek erősebb az állkapcsa? Csak szimpla kíváncsiságból. Egy műsorban azt hallottam, hogy a német juhásznál csak a rottweilernek erősebb. Igaz ez? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 8. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék kivel állnál inkább szemben egy ilyen helyzetben?

Egy németjucival, vagy egy 40-50 kilós amerikai bulldoggal. Nekem volt, kemény kutya volt. Egyébként pont utálta a németjucikat, mert egyszer megtámadta egy. Hát nem engedtem volna németjuhász közelébe, és nem a saját testi épségét féltettem volna.

2014. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából, ha épp egy kóborral találkoznék vagy ilyesmi, egyikkel sem. Csak érdekel, egyébként az amerikai bulldog keverék a pitbull vér miatt alacsony. De akkor melyik? Köszönöm a válaszod, csak ebből nem tudtam meg semmit. Igazat mond a tv műsor, vagy nem?
2014. febr. 8. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Az amerikai bulldognak erősebb. Sőt, erősebb mint a rottweileré. A legerősebb a nagy termetű masztiffoknak és pásztorkutyáknak van.
2014. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. febr. 8. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Maszriffoknak van a legerősebb harapásuk. A németjuhásznak erősebb a harapás a rotié erősebb tőle de az amerikai bulldogé nem. De azol is erős kutyák. Sokan alábecsülik a németjuhászokat. Én volt nj-m több kutyával is sajnos össze verekedett már mert rossz helyen laktunk ahol sok volt az agresszív kutya akik ki tudtak jönni. Volt h két amerikai bulldog jött neki egyiket el tudtam intézni de a másik neki rontott de szerencsére nem tálat jó fogást a kutyámon és utána győztem róla leszedni a kutyám. Szerencsére szófogadó volt és le tudtam nyugtatni. Ez volt az egyetlen szerencséje a kutyának.
2014. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk 3 felnőtt és 6 kölyök amerikai bulldogunk van : erős , mindig megvéd , játékos , és könnyen szerethető ...és cuki is
2014. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!