Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ihat kecske tejet? Ha...

Kutya ihat kecske tejet? Ha igen naponta hetente mennyit?

Figyelt kérdés
forrázva? van 1 éves kutyám és sovány. kiporbáltunk minden tápot de egyik sem vált be igazán. felhívtam a tenyésztőt azt mondta hogy, probáljam ki a kecske tejet. de azt nem kérdeztem mennyit és forrázva e most meg már nem akarom zaklatni. Köszönöm!
2014. febr. 12. 18:42
 1/7 sippara ***** válasza:
26%
Ha sovány, akkor TÖBB eledelre van szüksége. Érted, ha te fogyni kezdesz, nem mást eszel, hanem - nyilván - többet. Milyen tápokat, meg egyáltalán mennyit eszik?
2014. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a táp összetétele....nyilván az olcsóbba több a gabona,hús meg alig:-( Nem tudom milyennel etetitek,de ha kipróbálsz vmi minőségibbet illetve ha megoldható akkor egy nap többször adjatok neki enni!
2014. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

sippara: Nyilván azért sovány mert nem eszi a tápot, vagy nem hízik semelyiktől sem kellően.... gondolom azért próbáltak több félét.

Kaphat egyébként, a kecsketejjel nem szokott gond lenni, de még a laktózmentes tejtől sem, én mondjuk a tápira önteném.

2014. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önmagában a tej kb mint halottnak a csók. A tápra ráöntheted a meleg tejet hogy magába szívja, attól baja nem lesz. Mivel eteted? Miket próbáltatok? Mert ezt azért elég fontos lenne tudni.
2014. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem voltak menők a premium és a superpremium kaják. Én most egy magyar táppal etetek. A fő kaja nálunk a hús (csirkeszárny, vágóhídi nyesedék, farhát, marhalábszár, belsőségek ezek olcsók és bárhol kaphatók) Ezekre megy a táp és a zsír, meg egy kis húslé. Komolyan megdobja a kutyát, azóta elmúlt nálunk a hasmenés, a szellentés és tényleg sokkal aktívabb, kevésbé fáradékony. Nekünk bejött...
2014. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sippara, ez azért nem feltétlenül igaz, mert volt hogy már szinte dupla adagot kapott a kutyánk nem is gagyi tápból (acana) mégsem akart hízni. Egyszerűen nem hasznosította jól. Ettől függetlenül valóban jó lenne tudni, hogy pontosan mivel próbálkoztatok eddig, nálunk tápból anno a Cibau vált be, de már lassan fél éve nyerssel etetek, és nincs ilyen gondunk.
2014. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a prémium kategóriás tápok váltak csak be.ezek mellé semmi más táplálék nem kell.de mivel imádja a hasát(Roti)ezért szoktunk neki rizst főzni farháttal.Ezt nagyon imádja.illetve lehet venni snack-et,amire forró vizet kell önteni!Rendszeresen szoktátok féreg hajtani???
2014. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!