Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak folyik valami az...

A kutyámnak folyik valami az orrából. Ez problémát jelenthet?

Figyelt kérdés

Olyan mintha meg lenne fázva és mintha "takony:)" folyna az orrából..Sima átlátszó valami folyik...

Most vettem észre vagy 2 napja!

Amúgy semmi baja sincs..kedve,étvágya,széklete minden ok!

Szerintetek?

Ja és nem hapcizik,nem köhög szóval semmi más tünet nincs!


2009. dec. 8. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
szegény kérdező a frászt hozzátok rá. Ha nagyon aggodsz menj állatorvoshoz. Nekem van egy 4 éves goldenem s két éve ilyenkor neki is volt egy hasonlo taknyos korszaka. Pár napig eltartott, folyt rendesen az orra. Mivel én minden nyavajával mentem a dokihoz, ezzel a problémával is felkerestem az állatorvost és ő megnyugtatott hogy meg van fázva. Vidd dokihoz majd ő megnyugtat, de nem hinném hogy komolyabb baja lenne.
2009. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7%
holnap reggel? te nem dolgozol vagy nem tanulsz hogy így ráérsz a kutyáddal rohangálni hét közben reggel az állatorvoshoz?... de könnyű úgy élni hogy eltartanak kisanyám örülj míg így van
2009. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pont szabadnapos leszek!Azért van időm!
2009. dec. 8. 23:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy te milyen rosszindulatú vagy. És, ha nem dolgozna az miért fájna neked? Egy normális gazdinál különben természetes, hogy szabadnapot is képes kivenni, ha beteg a kutyája.
2009. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jesszus, emberek fogjátok már vissza magatokat! Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!

Igen, a kutyáknál is van olyan, h megfázás! Vidd el állatorvoshoz, h meghallgathassa a tüdejét, h biztos minden rendben legyen. Majd a doki eldönti,h szükséges-e antibiotikumot adni a blökinek vagy sem. Figyelj oda, mert a kutyáknál is van most influenza járvány.

Egyébként a hideg idő miatt egy ekkora kutya, pláne ha rövid a szőre, akkor könnyen megfázhat a lakásban is. Legközelebb több szőrt hagyassatok rajta a kozmetikussal és inkább gyakrabban fésüljétek, fésültessétek. Az sem mindegy,h milyen kutyaruhát adsz rá, mert ha az felveszi, felszívja a vizet, akkor még többet ártottál vele a kutyának, mint amennyit használtál!

Gyógyulást a kutyusnak!

2009. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!