Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem találok senkit, akivel...

Nem találok senkit, akivel sétáltathatnám a kutyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondták, a kutyának találkoznia kell más kutyákkal, de ahol én lakom nem ismerek senki sem.
2014. febr. 16. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ismerkedni kell. :) Nem tudunk mi se másként segíteni, főleg, hogy azt se tudjuk hol laksz!
2014. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem mással szoktam vinni a kutyim sétálni.Néha- néha össze futunk más kutyákkal, akkor természetesen hagyom hogy egy kicsit játszanak. (Persze ha a másik kutya gazdája engedi, és kizárólag csak pórázon)

Ha van valamiféle kutyapark, vagy ilyesmi, akkor egyszer mennyetek ki a kutyussal, ismerkedjetek, és akkor lehet együtt sétáltatni a kutyusokat ha megbeszélitek. :)

2014. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nagyon jó megoldás a kutyaovi. Szerencsére, most már egyre több helyen ingyenes is.
2014. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Menjetek parkba, kutyasuliba, kutyafuttatóba akár a közeli városba, ha van rá lehetőség :)


A 2-es válaszolónak üzenem: pórázon kutyát játszatni??? azt hogy a lópikulában???

2014. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez a gondom... hol lax?
2014. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!