Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szeme kicsit erősebbe...

A kutyám szeme kicsit erősebben könnyezik mint az normális lenne. Zöld teát tehetek rá? (Van benne jázminkivonat is)

Figyelt kérdés
Nincsen itthon kamillatea. Pulikutyáról van szó, és a szeme körül kivágtam a szőrt.

2014. febr. 19. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Erősebben könnyezik, mert kivágtad a szeme körül a szőrt. A pulinál nem szabad, mert nem bírja a szeme azt a fényt amit te igen. Bravó, szép munka!
2014. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nincs a pulinak attól, ha levágják a szeme körül (is) a szőrét. Csupán csak idő kell neki, míg hozzászokik a szeme az erősebb fényhez. Ha ezután mindig nyírni fogod, akkor már nem lesz ilyen probléma, mert már hozzá lesz szokva.


Nem tudom, hogy lehet-e rá zöld teát tenni.

2014. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát jázminos zöldteát ne tegyél a szemére!


Körömvirág, szemvidítófű tea lenne a legjobb, de ha nincs otthon semmi, akkor - ha nem az északi sarkon élsz - simán elmehetsz patikába, drogériába venni.

2014. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Egy kicsitfelreerthetoen irtam. Azert vagtam ki a szort korulotte, mert a konnyezestol osszeragadt. Eleve nyirva van, de a szemebe folulrol bele log a kis "haja" tehat nem sut a szemebe a nap. Koszi a valaszokat, szerzek valahonnan!
2014. febr. 19. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
kamilla vagy fekete teát szoktak mondani. a szél megfújhatta:-) nekünk a doki visine-t mondott anno ha ilyen volt:-)
2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Vannak különböző szemcseppek vagy kenőcsök erre a bajra.

Én például Septosyl szemkenőcsből szoktam egy picit a szemébe nyomni ha huzatot kap a szeme, és könnyezik.

2014. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. febr. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!