Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudnátok nekem mondani...

Megtudnátok nekem mondani ennek a két kutyusnak mi a fajtája?

Figyelt kérdés

[link]


és a másik:


[link]


Előre is köszönöm szépen!! :)


2014. febr. 23. 17:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha ami jelenik meg teljesen :


[link]

2014. febr. 23. 17:19
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az első Pomerániai törpe spicc,a 2. teacup vagy luxpup.
2014. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi ,köszi!!!
2014. febr. 23. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
a teacup az nem egy méret meghatározás ? :D legalábbis én még csak annak hallottam.. kb az extra mininél is kisebbekre használják ha jól tudom
2014. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mind a kettő teacup, vagy az első az még nagyon kölyök, vagy Boo az, aki felnőtt csak kölyök fazonra nyirják (sajnos mérethez nincs viszonyítási alap)

a barna így egy pomerániai, a másik pedig valszeg japán törpe spitz


És a teacup méretről:

ezeket a kutyákat úgy gyártják (igen gyártják) hogy a fajtában alapból kisméretű (esetleg standard alatti) kutyákat pároztatnak, majd a szukánál x hét után -mikor a kölykök már épphogy életben maradnak) megszakítják a vemhességet, (beinditják a szülést). A legtöbb ilyen kutya még az egy éves kort se éli meg, sőt a legtöbb gazdihoz kerülés után 2 héttel meg hal, valami betegségben. (van olyan amit több száz ezer dollár révén megéli a két éves kort)

az ára ezer dollár körül mozog

a fajtája lehet törpespitz, yorki, chivava, és a többi alapból kis termetű kutya


csakhogy tud mi az a teacup méretű kutya

2014. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boo nem teacup, hanem normális méretű pomi, csak volt valami betegsége ami miatt ilyenre le kellett vágatni a szőrét és ez lett belőle.
2014. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első pomerániai a másik német törpe spicc
2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!