Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a tükörsuliról?

Mony kérdése:

Mi a véleményetek a tükörsuliról?

Figyelt kérdés

11 hónapos Yorkim van,már jártam vele suliba (nem tükörmódszer) hasznos volt,mert kicsit legalább szocializálódott a kutya.Előtte minden kutya társától félt,ez ma már változott.

Gondolkodtam a tükörsulin,de nem tudom mennyire érdemes annyi pénzt kiadni,mert ha ugyanazokat tanuljuk,mint az előző suliban,hogy ül,fekszik,akadály,behívás,stb. ennek nem sok értelmét látom,mert ezeket és még nagyon sok mást tanítok neki otthon is és kutyás találkozókra is járunk,ott ismerkedik és tovább szocializálódik.Az a bajom,hogy kicsit még félős egyes helyzetekben.Pl. fél az autóban utazástól,ha idegen hozzánk szól vagy meg akarja simogatni az utcán,akkor morgással válaszol.Nem tudom ezen mennyire tudnak segíteni a csoportos foglalkozáson.A másik suliba is sok mindent ígértek,azután semmi nem lett belőle,ugyanannyit és ugyanúgy foglalkoztak velünk,mint bárki mással,megtanultunk leülni és feküdni kb. (amit már amúgy is tudtunk)



2014. febr. 24. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

a tükör módszer-elgondolás szerintem jó, létező jelenség.

hogy ezt suliban hogyan adják át... igazat megvallva nem jártam kutyaiskolában a kutyámmal. De ahogy elképzelem, max valami nagyon kis létszámú (3-4fő) foglalkozás lehet az, ami tényleg jó lehet. És nem egy-egy óra foglalkozásonként hanem 2-3 óra legalább. Nem lehet megérteni valamit, belejönni a művelésébe akkor ha sietni kell, mert már eltelt 10 perc, valamint ott csacsog körülötted 10 erzsinéni.


Szóval, én inkább egyéni foglalkozást javasolnék egy normális, két lábbal a földön járó, tényleg segíteni akaró és tudó emberrel.

2014. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ott azt a közeget a kutya egy idő után meg fogja szokni, és problémamentesnek tűnhet. Idegen környezetben, meg megint előjön. Inkább vidd mindenhova magaddal.
2014. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden azon múlik, hogy milyen oktatót fogsz ki.
2014. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. febr. 25. 08:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!