Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Picit undi kérdés, tüzelő...

Picit undi kérdés, tüzelő kutya viselkedése?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy ivaros 12 éves kutyusom, és arra ébredtem, hogy a padlóról nyalogatja fel a... hát amit kivérzett. Ez egy kicsit undi, nem? Állítsam le ilyenkor? Mintha fel akarna maga után takarítani, pedig ilyenkor minden nap végigmegyek az egész szobán felmosóval. De napközben meg nem követem mindenhova, ahova leül, és akkor meg feltakarítja... Az a fura, hogy ezt a szokását eddig nem is vettem észre, most először látom. Szóval ezt miért csinálja? És állítsam le ugye?

2014. febr. 25. 14:19
 1/2 anonim válasza:
100%
Feltakarítanak maguk után. A mi kutyánk is. Ha rendesen feltakarítasz, és nem érzi a szagot, akkor nem fogja csinálni. De szemmel láthatóan nem tudsz mindent feltakarítani, ezért ő csinálja. Szerintem hagyjad, nem mintha egyébként meg tudnád akadályozni.
2014. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden szuka takarít maga után, sőt magát is. Ez nem undi. Ez természetes.

Vagy mondok jobbat: a mamakutya megeszi a kölykei mindenféle-fajta végtermékét :D Undi? Lehet... nekünk. De ez a természetes.

2014. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!