Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet az oka?

Miért lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes yorkim 3 napja van nálunk. Arra lettem ma figyelmes hogy mikor felébred az alvásból sántit a jobb hátsó lábára. Aztán pár perc és szépen sétálgat. Nem ejtettük el és nem eset le sehonnan...Szerintetek szükséges állatorvos?
2014. febr. 25. 20:18
 1/7 sippara ***** válasza:
78%
Egyrészt igen, orvos, másrészt a tenyésztőt is meg kéne kérdezni.
2014. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami ízületi probléma lesz. Vagy esetleg a gerincével is lehet valami. Meleg helyen feküdjön és kíméljétek, keveset lépcsőzzön és ne nagyon álljon fel két lábra.
2014. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kicsi kutyáknál a patella a rizikós. Elég durva lenne, ha már 8 hetesen jelentkezik. Előszőr tenyésztő és mellette doki.
2014. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elaludja...az kiskutyám is mindig sántított egy kicsit mikor felkelt (orvos látta, mondta, hogy valószínűleg valahogy elaludja)
2014. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőtől vettétek, törzskönyvvel? Ha igen, akkor nyugodtan kérdezd őt.

Ha szaporítótól van, akkor esélyes, hogy patella, kistestűeknél gyakori sajnos. Állatorvos, röntgen, az majd megmutatja, hogy mi lehet a gond.

2014. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy alkalom miatt még nem kell orvoshoz menni.Ha gyakrabban látod,igen.
2014. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Minden rendben van a kicsikével :) elvittem dokihoz és mondta nincs semmi gáz csak elfekszi a kis lábacskáit...:) Azóta nem igen láttam h sántitott volna.
2014. márc. 2. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!